https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 400
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1542882
16025
298
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Élményképek Experience in Images. MŰPA Élmény sorozat. Bp., é.n., Művészetek Palotája. Kiadói papírkötés, kiadói papírtokban, magyar és angol nyelven.
Das Lot is nicht erreichbar
1426627
16026
298
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Színészeti Lexikon II.kötet Mihályfi-Zsonglőr Szerk.: Németh Antal. Budapest, 1930, Győző Andor kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, picit kopott gerinccel. Töredék kötet.
Das Lot is nicht erreichbar
1388232
16027
298
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Somogyi Ede (szerk.): Magyar Lexikon 3 száma. ( 26.,27.,36. számok.) Budapest, 1879, Rautmann Frigyes. Kiadói papírkötés. Három melléklettel. 26-27. füzet felvágatlan példányok.
Das Lot is nicht erreichbar
1532194
16028
298
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Simonov, Konstantin: Zhivie i mertvie. 1-3. köt. Moszkva, 1977, Sovyetskiy pisatel'. Vászonkötésben, jó állapotban. / Cloth binding, in good condition.
Das Lot is nicht erreichbar
1529914
16029
298
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Vegyes irodalmi könyvtétel, 3 db: Kortárs magyar írók kislexikona. 1959-1988. Szerk.: Fazekas István. Bp., 1989, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Vajda György Mihály, Pál József: A világirodalom története évszámokban. Bp., 1988, Akadémiai Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés. Dr. Berencz János: Verne kislexikon. Bp., 1997, Kossuth Nyomda Rt. Pallas Stúdiója - Atticus Antikvárium és Könyvkiadó Kft. Kiadói kartonált papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1529733
16030
298
0
1800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Laczkó Krisztina, Mártonfi Attila: Helyesírás. Bp., 2004, Osiris. Magyar Nyelv Kézikönyvtára. Kiadói kartonált papírkötés. 1529738
16031
298
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nyelvművelő Kézikönyv I-II. Szerk.: Grétsy László, Kovalovszly Miklós. Bp., 1980, Akadémiai Kiadói. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
1529778
16032
298
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Vegyes számítástechnikai könyvtétel, 4 db: Farkas Ernő: PC-szótár. Szerk.: Jakab Ágnes. Alaplap Könyvek 7. Debrecen, 1993, Cédrus Kiadó. Kiadói papírkötés. Mi micsoda magyarul a számítástechnikában. Szerk.: Kis Ádám. Bp., 19869, Tömegkommunikációs Kutatóközpont. Kiadói papírkötés. Számítástechnikai Kisszótár. Diák-Kiskönyvtár. Szerk.: Mrsán Zoltán. Diáktéka kiadó. Kiadói papírkötés. Vezetési, szervezési, információs, és számítástechnikai értelmező szótár. Bp., 1974, KGM MTTI. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
1529356
16033
298
0
4000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Csáky Károly Emmanuel gróf váczi megyés püspök. 1900-1910. Vác, 1911, Pestvidéki Nyomda. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötéssel, a borítója foltos, a gerince kissé sérült, a lapok kissé foltosak.
Das Lot is nicht erreichbar
1496213
16034
298
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kós Károly: Az országépítő. Történeti regény. Budapest, 1941, Révai. Illusztrált, dombornyomott kiadói egészvászon kötésben. Kissé foltos borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
1547584
16035
298
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Bóta Gábor, Gervai András, Szigethy Gábor: Kállai. Bp., é.n., Budapest-Print. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1547575
16036
298
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Sugár Róbert: Volt egyszer egy Rátonyi. h.n., 1993, Telerádió Reklámszerkesztőség-ROKA-Ex. Kiadói papírkötés, fekete-fehér fotókkal.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse