Bücher: Andere

Zahl der Lose: 392

Rozmaringkoszorú. Szlovákiai magyar tájak népköltészete. Összeáll.: Kósa László. Pozsony, 1979, Madách. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15799.

Rufpreis:
800 HUF

15800.

Rufpreis:
1 600 HUF

15801.

Rufpreis:
800 HUF

15802.

Rufpreis:
1 400 HUF

Shakespeare összes művei I-II. Fordították többen. Bp., 1964, Európa Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé kopottas karton tokban.
15803.

Rufpreis:
2 400 HUF

15804.

Rufpreis:
1 000 HUF

Leszler József: Nótakedvelőknek. Budapest, 1986, Zeneműkiadó. Kiadói egészvászon kötésben, intézményi bélyegzővel.
15805.

Rufpreis:
1 000 HUF

Egyetemes lexikon. Főszerk.: Markó László. Bp., 1994, Magyar Könyvklub. Díszes műbőr kötésben, jó állapotban.
15806.

Rufpreis:
2 000 HUF

Galsworthy, John: A Forsyte saga. 1., 4. köt. Bp., 1970, Magyar Könyvklub. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15807.

Rufpreis:
1 000 HUF

15808.

Rufpreis:
2 800 HUF

15809.

Rufpreis:
1 200 HUF

Babarczi Schwartzer Ottó: "Csák." Vörösmarty Mihály Téboly-alakja. Budapest, 1890, Hornyánszky Viktor, 70 p. Kiadói papírkötés, felvágatlan lapokkal.
15810.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF