Bücher: Andere Zahl der Lose: 392
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1544578
15787
292
Books: Other
Apollinaire, Guillaume: Tizenegyezer vessző. Bp., 1990, Unió (Erato kiskönyvtár). Papírkötésben, jó állapotban 1542576
15788
292
2200
Books: Other
Hanna Jaacks: A tökéletes kötés iskolája. Korszerű kézikönyv kezdőknek és haladóknak. Fordította Orbán Katalin. Bp., 1994, Minerva. Kiadói kartonált papírkötés.
1542319
15789
292
Books: Other
Jean Effel: Ádám és Éva regénye. Fordította Kolozsvári Grandpierre Emil. Bp.,1963, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés.
1542882
15790
292
Books: Other
Élményképek Experience in Images. MŰPA Élmény sorozat. Bp., é.n., Művészetek Palotája. Kiadói papírkötés, kiadói papírtokban, magyar és angol nyelven.
1543880
15791
292
Books: Other
Pallavicini Zita: Egy őrült őrgrófnő naplója. Bp., 2011, Ulpius. Kiadói papírkötés, kiadói papírborítóban. Jó állapotban.
1519950
15792
292
Books: Other
2 db szabadkőműves könyv: Van Fagen, Myron: Az Illuminátusok (1995); L. Nagy Zsuzsa: Szabadkőművesek (1988). Papírkötésben, jó állapotban. 1528580
15793
292
Books: Other
Molnár Ferenc: A gőzoszlop. Bp., 1926, Franklin Társulat. Kiadói egészvászon kötésben. Néhány lap kijár, egyébként jó állapotban.
1547987
15794
292
Books: Other
1544201
15795
292
Books: Other
Twain Márk: Huckleberry Finn kalandjai. Bp., (1890), Révai Testvérek. Vászon kötés, ráragasztva az eredeti borítóval, több lap félig kijár, kopottas állapotban. 1519371
15796
292
Books: Other
Molnár Dániel: Versek. Bp., 2004, Média World Kft. A szerző és a szerkesztők dedikációjával. Papírkötésben, jó állapotban.
1488121
15797
292
Books: Other
Jánosi Béla: Az aesthetika története. 1-3. köt. Bp., 1899, MTA. Vászonkötésben, jó állapotban. 1483147
15798
292
Books: Other
A Pesti Hírlap Lexikona. [Bp.], [1937], [Pesti Hírlap]. Kissé kopott vászonkötésben, az elején tíz oldal hiánnyal.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF