Bücher: Andere Zahl der Lose: 392
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1222269
15907
292
Books: Other
1139559
15908
292
Books: Other
1238092
15909
292
Books: Other
1458143
15910
292
Books: Other
A cirill betűs szláv nyelvek neveinek magyar helyesírása. Az újgörög nevek magyar helyesírása. Szerk.: Hadrovics László, Zoltán András. Bp., 1985, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés. Jó állapotban. 1458317
15911
292
Books: Other
1501957
15912
292
Books: Other
Mikszáth Almanach az 1921. évre. Szerkeszti Herceg Ferenc. Budapest, 1921, Singer és Wolfner. Kiadói kartonált papírkötésben. Kissé szakadt gerinccel.
1546948
15913
292
Books: Other
1547087
15914
292
Books: Other
4 db Agatha Christie krimi: "Balhüvelykem bizsereg..." Bp., 1994, Hunga-Print Nyomda és Kiadó. Kiadói papírkötésben. A Bertram szálló. Bp., 1969, Európa. Kiadói papírkötésben. Macska a galambok között. Bp., 1989, Európa. Kiadói papírkötésben. Herkules munkái. Bp. 1990, Hunga-Print. Kiadói papírkötésben.
1544600
15915
292
Books: Other
Kybalová, Ludmila - Herbenová, Olga - Lamarová, Milena: Képes divattörténet. Bp., 1974, Corvina. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
1547510
15916
292
2200
Books: Other
Dr. Kacziány Géza: A női szépség a festőművészetben. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Budapest, é.n. [1913], Pesti Napló, Stephaneum nyomása. Kiadói díszített egészvászon kötésben, számos fekete-fehér, illetve színes képpel, belső címlap és egy-két lap kijár.
1547076
15917
292
Books: Other
Huxley, Aldous: A látás művészete. Bp., [1948], Franklin. Vászonkötésben, jó állapotban.
1478137
15918
292
Books: Other
Tanfi Iván: Költemények. Bp., 1905. Lampel, Aranyozott egészvászon kötésben. 128p.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF