Kunze, Horst: Schatzbehalter. Vom besten aus der älteren deutschen Kinderliteratur. Berlin, é. n., Kinderbuchverlag. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
Lengyel Menyhért: Taifun. Bp., 1909, Nyugat. Kiadói papírkötésben, a címlapot és a könyvdíszt Falus Elek rajzolta, a borítója és a gerince kopottas, a gerince kissé sérült, a kötéstáblák belseje, és a védőlapok hullámosak, kissé foltos lapszélekkel. Első kiadás.
Agatha Christie: No. 16. Fordította Domina Márta. Bp., 1989, HUNGA-Print. Kiadói papírkötés, a kötése megtört, a 66-85 p. között a lapok kijárnak. A titokzatos stylesi eset. Függöny. Bp.,1990, Európa. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.