https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Andere Zahl der Lose: 392
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1222505
15967
292
0
1000
Books: Other
Kunstobjekte & Papier
1
Navarrai Margit: Heptameron. Bp., 1969, Magyar Helikon. Kiadói, kopottas nyl-kötésben. Számozott (1124.) példány!
Das Lot is nicht erreichbar
1252194
15968
292
0
1200
Books: Other
Kunstobjekte & Papier
1
Csíkvári Jákó: A közlekedési eszközök története I. I. kötet. Reprint kiadás. Bp., 1986, ÁKV. Kiadói, foltos egészvászon-kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1253395
15969
292
0
5000
Books: Other
Kunstobjekte & Papier
1
Eötvös József: A XIX. század uralkodó eszméinek befolyása az álladalomra. II. kötet Pest, 1854. Emich Gusztáv. 587 p. Korabeli aranyozott egészvászon-kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1233566
15970
292
0
1200
Books: Other
Kunstobjekte & Papier
1
Kuncz Aladár: Felleg a város felett. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon díszkötésben. 1239238
15971
292
0
800
Books: Other
Kunstobjekte & Papier
1
W. G. Hardy: Ábrahám. Fordította Baktay Ervin. Bp., é. n., Rózsavölgyi és társa. Kiadói kopottas egészvászon-kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1223788
15972
292
0
1200
Books: Other
Kunstobjekte & Papier
1
Révész Béla: Tündérek. Bp., 1976, Magyar Helikon. Kiadói kopottas, javított nylkötésben, számozott (626.) bibliofil példány.
Das Lot is nicht erreichbar
1223823
15973
292
0
1200
Books: Other
Kunstobjekte & Papier
1
Pásztori Múzsa. Görög bukolikus költők. Bp., 1961, Magyar Helikon. Kiadói kopottas, selyemkötésben, számozott (70.) bibliofil példány. A borítótáblák megvetemedtek.
Das Lot is nicht erreichbar
1218800
15974
292
0
8000
Books: Other
Kunstobjekte & Papier
1
Judith Miller: Miller's Antiques Encyclopedia. London, 1998, Reed Consumer Books Limited. 560 p. Kiadói keménykötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1221652
15975
292
0
5000
Books: Other
Kunstobjekte & Papier
1
A katasteri tiszta jövedelem kiszámitására szolgáló segéd-táblázat. 1600 négyszögöles katasteri holdak után számitva. Bp., 1910. Állami ny. 211 p. Korabeli félvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1216417
15976
292
0
4000
Books: Other
Kunstobjekte & Papier
1
Pintér Jenő: A magyar irodalom története. Bp., 1942, Bibliotheca (Franklin Nyomda). Második kiadás. Kiadói felvágatlan papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
973416
15977
292
0
3200
Books: Other
Kunstobjekte & Papier
1
Avantgarde könyvművészeti alkotás, vagy tipográfus oktató darab: ................. Ide írja az Ön nevét: Thension classic Album. Jelen albumot éppen csak elkezdték írni ( " A téma megközelítése nem olyan egyszerű. Nem úgy megy, hogy megfújjuk és már mindjárt trombita.") A kiadóra ill. az évszámra vonatkozó részt kérem töltse ki. Kiadói műbőr kötésben, papír védőborítóval. 13 nyomtatott és kb 160 üres oldal
Das Lot is nicht erreichbar
952621
15978
292
0
1000
Books: Other
Kunstobjekte & Papier
1
Dulovits Jenő: Így fényképezek. Bp., 1957, Műszaki Könyvkiadó. Sok képpel. Félvászon kötésben. Jó állapotú.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse