Bücher: Andere

Zahl der Lose: 392

15847.

Rufpreis:
1 200 HUF

Beöthy Zsolt (szerk.): A Magyar Irodalom Története I-II. Budapest, 1899-1900, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai R.Társulat. Második kiadás. Díszesen aranyozott kiadói félbőr kötés, a borítók kopottak, az I. kötet hátsó borítója kissé foltos, a gerince kissé sérült, a hátsó szennylapja hiányzik, az előzéklapja javított, a II. kötet elülső belső kötéstábláján és a szennylapján firka.
15848.

Rufpreis:
6 000 HUF

15849.

Rufpreis:
1 200 HUF

Vegyes nyelvészeti könyvtétel, 10 db:  Idegen nevek kiejtési szótára. Szerk.: Magay Tamás. Bp., 1986, Akadémiai Kiadói. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés.  Szende Aladár: Szóról szóra. (Szavak és mondatok a nyelvhasználatban.) Bp., 1965, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Bakos Ferenc: Idegen szavak és kifejezések szótára. Bp., 1989, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés.  Priszter Szaniszló: Növényneveink. Magyar-latin szógyűjtemény. Bp., 1986, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Magyar helyesírási szótár. Szerk.: Deme László, Fábián Pál, Tóth Etelka. Bp., 1999, Akadémia Kiadó. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban. Magyar idézetek könyve. Bp., 1994, Officina Nova. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. O. Nagy Gábor, Ruzsiczky Éva: Magyar szinonimaszótár. Bp., 1978, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Idegen szavak és kifejezések kéziszótára. h.n., é.n., Merényi Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.  Bácskai Tamás, Bánfi Tamás, Sulyok-Pap Márta, Száz János: Ötnyelvű pénzügyi értelmező szótár. h.n., 1990, Novotrade. Kiadói kartonált papírkötés.  Magyar Értelmező Kéziszótár. Szerk.: Juhász József, Szőke István, O. Nagy Gábor, Kovalovszky Miklós. Bp., 1972, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban.
15850.

Rufpreis:
3 000 HUF

Laczkó Krisztina, Mártonfi Attila: Helyesírás. Bp., 2004, Osiris. Magyar Nyelv Kézikönyvtára. Kiadói kartonált papírkötés.
15851.

Rufpreis:
1 800 HUF

Nyelvművelő Kézikönyv I-II. Szerk.: Grétsy László, Kovalovszly Miklós. Bp., 1980, Akadémiai Kiadói. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15852.

Rufpreis:
1 200 HUF

O. Nagy Gábor: Magyar szólások és közmondások. Bp., 1976, Gondolat. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
15853.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vegyes számítástechnikai könyvtétel, 4 db:  Farkas Ernő: PC-szótár. Szerk.: Jakab Ágnes. Alaplap Könyvek 7. Debrecen, 1993, Cédrus Kiadó. Kiadói papírkötés. Mi micsoda magyarul a számítástechnikában. Szerk.: Kis Ádám. Bp., 19869, Tömegkommunikációs Kutatóközpont. Kiadói papírkötés.  Számítástechnikai Kisszótár. Diák-Kiskönyvtár. Szerk.: Mrsán Zoltán. Diáktéka kiadó. Kiadói papírkötés.  Vezetési, szervezési, információs, és számítástechnikai értelmező szótár. Bp., 1974, KGM MTTI. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15854.

Rufpreis:
800 HUF

Az Erdélyi Szépmíves Céh könyvei, 8 db: Kós Károly: Erdély (1934), Makkai Sándor: Sárga Vihar II. kötet, Makkai Sándor: Táltoskirály, Bánffy Miklós: Reggeltől estig, Karácsony Benő: Új Élet Kapujában, Kós Károly: Varju-nemzetség, Tamási Áron: Szűzmáriás királyfi, Nyírő József: A sibói bölény. Kolozsvár, é.n., Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói kissé foltos egészvászon-kötésben.
15855.

Rufpreis:
5 000 HUF

15856.

Rufpreis:
4 000 HUF

15857.

Rufpreis:
2 000 HUF

15858.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF