Vegyes irodalmi könyvtétel, 3 db: Kortárs magyar írók kislexikona. 1959-1988. Szerk.: Fazekas István. Bp., 1989, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Vajda György Mihály, Pál József: A világirodalom története évszámokban. Bp., 1988, Akadémiai Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés. Dr. Berencz János: Verne kislexikon. Bp., 1997, Kossuth Nyomda Rt. Pallas Stúdiója - Atticus Antikvárium és Könyvkiadó Kft. Kiadói kartonált papírkötés.
Beöthy Zsolt (szerk.): A Magyar Irodalom Története I-II. Budapest, 1899-1900, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai R.Társulat. Második kiadás. Díszesen aranyozott kiadói félbőr kötés, a borítók kopottak, az I. kötet hátsó borítója kissé foltos, a gerince kissé sérült, a hátsó szennylapja hiányzik, az előzéklapja javított, a II. kötet elülső belső kötéstábláján és a szennylapján firka.
O. Nagy Gábor: Magyar szólások és közmondások. Bp., 1976, Gondolat. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
Az Erdélyi Szépmíves Céh könyvei, 8 db: Kós Károly: Erdély (1934), Makkai Sándor: Sárga Vihar II. kötet, Makkai Sándor: Táltoskirály, Bánffy Miklós: Reggeltől estig, Karácsony Benő: Új Élet Kapujában, Kós Károly: Varju-nemzetség, Tamási Áron: Szűzmáriás királyfi, Nyírő József: A sibói bölény. Kolozsvár, é.n., Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói kissé foltos egészvászon-kötésben.
Csáky Károly Emmanuel gróf váczi megyés püspök. 1900-1910. Vác, 1911, Pestvidéki Nyomda. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötéssel, a borítója foltos, a gerince kissé sérült, a lapok kissé foltosak.
Bánóczi József: Kisfaludy Károly és munkái I. Budapest, 1882, Franklin-Társulat. Kiadói sérült gerincű aranyozott egészvászon kötés, márványozott lapélekkel, tulajdonosi névbejegyzéssel.