https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Andere Zahl der Lose: 392
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1320679
15859
292
0
1800
Books: Other
Kunstobjekte & Papier
1
Pünkösti Andor: Isten elzüllött gyermeke. Bp., 1933, Káldor. 125 p. Kiadói papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1183420
15860
292
0
1800
Books: Other
Kunstobjekte & Papier
1
Bosnyák Sándor (szerk.):A néphagyomány vonzásában. Múzsák Közművelődési Kiadó. Kiadói papír kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1219478
15861
292
0
1200
Books: Other
Kunstobjekte & Papier
1
Juhász Béla, Farkas Pál: Ilona. Történelmi elbeszélés. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói félvászonkötésben. Ajándékozási bejegyzéssel.
Das Lot is nicht erreichbar
1429366
15862
292
0
6000
Books: Other
Kunstobjekte & Papier
1
Eötvös József emlékbeszédei. (Pest, 1868, Ráth Mór), nyomtatott Holzhausen Adolfnál, Bécsben, 333 p. Első kiadás. Átkötött félvászon kötés, a borítója kopott, a címlapja hiányzik, pár lap foltos, néhol ceruzás aláhúzásal.
Das Lot is nicht erreichbar
1320210
15863
292
0
1800
Books: Other
Kunstobjekte & Papier
1
William Shakespeare: Téli rege. Fordította: Kosztolányi Dezső. Bp., én. Genius. 207 p. Kiadói, gerincén enyhén sérült félbőrkötésben. Könyvtári példány volt.
Das Lot is nicht erreichbar
1320930
15864
292
0
1400
Books: Other
Kunstobjekte & Papier
1
Thomas Mann: Rendetlenség és kora bánat. (Fordította: Dormándi László) Bp., 1931, Pantheon. 125 p. Kiadói félvászonkötésben. 1335296
15865
292
0
1600
Books: Other
Kunstobjekte & Papier
1
Rostand Edmond: A samárjai asszony. Evangéliumi játék három képben. Budapest, 1907, Franklin-Társulat. Foltos , illusztrált kiadói papír kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1050719
15866
292
0
1000
Books: Other
Kunstobjekte & Papier
1
Jack London Összes munkái. XVI. A vén halász meséi. Fordította: Vécsey Leó. Budapest, é.n., Athenaeum. Kissé kopottas kiadói egészvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1286323
15867
292
0
2000
Books: Other
Kunstobjekte & Papier
1
Eötvös József összes regényei. A karthausi I-II. A falu jegyzője I-II. Magyarország 1514-ben I-II. A nővérek I-II.Voinovich Géza előszavával. Budapest, 1937, Révai. 328+535+536+326 p. Egybekötve, Kissé kopottas, foltos, aranyozott kiadói egészvászon-kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1287204
15868
292
0
2000
Books: Other
Kunstobjekte & Papier
1
Koós Hutás Gergely: Örökség I-II. Bp., 1943, Koós H. G. Kiadói kopottas papírkötésben. Dedikált példány!
Das Lot is nicht erreichbar
1084798
15869
292
0
3800
Books: Other
Kunstobjekte & Papier
1
Molnár Antal: Magyar-e a cigányzene? Bp., 1937, szerzői kiadás. 19p. Nyomtatta Kner Izidor könyvnyomdája Gyomán. Kissé szakadt papírkötésben
Das Lot is nicht erreichbar
1362896
15870
292
0
800
Books: Other
Kunstobjekte & Papier
1
Csoóri Sándor: A tizedik este. Budapest, 1980, Magvetői Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, kiadói borítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse