Bücher: Andere

Zahl der Lose: 392

Konrád György: A cinkos. New York, 1986, Püski. Papírkötésben, jó állapotban.
15739.

Rufpreis:
800 HUF

2 db Bárczy-könyv: Bárczy János: Zuhanóugrás. Bp., 1981, Magvető.; Bárczy János: A magyar Mölders. Bp., 1984, Magvető. Papírkötésben, jó állapotban.
15740.

Rufpreis:
800 HUF

Igor Janke: Hajrá, Magyarok! Az Orbán Viktor-sztori egy lengyel újságíró szemével. Fordította Szalai Attila,  Szenyán Erzsébet. h.n.,2012, Rézbong Kiadó. Kiadói papírkötés. Újszerű állapotban.
15741.

Rufpreis:
1 000 HUF

Laqueur, Walter: Putyinizmus. Oroszország és jövője a Nyugattal. Bp., 2015, Atlantic Press. Papírkötésben, jó állapotban.
15742.

Rufpreis:
800 HUF

Maurice Paléologue: Élisabeth Impératrice D'Autriche. L'hérédité sinistre des Wittelsbach. Paris, 1939, Librairie Plon. Korabeli félvászon-kötés, a borítóra, és a szennylapra fekete-fehér fotót, újságkívágást ragasztottak, ceruzás aláhúzásokkal, bejelölésekkel, egészoldalas fekete-fehér fotókkal, francia nyelven. ex libris-szel. / Contemporary half-linen-binding, in French language.
15743.

Rufpreis:
1 000 HUF

Nobel-díjas írók antológiája. Bp., 1935, Káldor. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, ceruzás aláhúzásokkal, a tartalomjegyzéknél az írók származása ceruzával bejegyezve, az írók fekete-fehér fotóival, ex libris-szel.
15744.

Rufpreis:
1 000 HUF

Paul de Kruif: Az éhség legyőzői. Fordította Zilahy Miklós. Bp., é.n., Pantheon. Korabeli egészvászon-kötés, az eredeti borítót az elülső oldalra kasírozták, egy-két helyen ceruzás aláhúzással, kissé laza fűzéssel, ex libris-szel.
15745.

Rufpreis:
1 000 HUF

15746.

Rufpreis:
800 HUF

Tempefői: Nem vagyok Colombus. Bp., 1942, Dr. Vajna és Bokor. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval, laza fűzéssel, egy-két helyen ceruzás bejelöléssel, ex libris-szel.
15747.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vegyes könyvtétel, kb. 40 db. Különféle témában, főleg szépirodalom. Különféle kiadásban. Változó állapotban.
15748.

Rufpreis:
1 200 HUF

Vegyes könyv tétel, valamint régi újságok és néhány térkép is, egy teli banános karton doboz, kb. 40 db könyv és 15 db újság. Különféle témában (pl: szépirodalom, történelem, művészet utazás, ...stb.), magyar és német nyelven, különféle állapotban.
15749.

Rufpreis:
1 200 HUF

15750.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF