https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere

Zahl der Lose: 392

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Paulette Bourgeois, Brenda Clark: Franklin világgá megy. Fordította Csorba Tünde. Bp., 2001, Lilliput. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
1
15715.

Paulette Bourgeois, Brenda Clark: Franklin világgá megy. Fordította Csorba Tünde. Bp., 2001, Lilliput. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Shakspere-Album. Jelenetek és Alakok. Shakespere színműveiből. Bp., én., Ráth Mór, 353 p.+19 t. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, kissé kopottas borítóval, festett lapélekkel, 19 egészoldalas illusztrációval, az illusztrációk előtt hártyapapírral.
1
15716.

Shakspere-Album. Jelenetek és Alakok. Shakespere színműveiből. Bp., én., Ráth Mór, 353 p.+19 t. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, kissé kopottas borítóval, festett lapélekkel, 19 egészoldalas illusztrációval, az illusztrációk előtt hártyapapírral.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Georg Ebers: Eine Aegyptische Königstochter I-III. Stuttgart-Leipzig, 1885, Deutsche Verlags-Anhalt. Második kiadás. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon kötésben, német nyelven, márványozott lapélekkel./ Linen-binding, in German language.
1
15717.

Georg Ebers: Eine Aegyptische Königstochter I-III. Stuttgart-Leipzig, 1885, Deutsche Verlags-Anhalt. Második kiadás. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon kötésben, német nyelven, márványozott lapélekkel./ Linen-binding, in German language.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Móricz Zsigmond: Magyarok. Elbeszélések. Bp., 1912, Nyugat Irodalmi és Nyomdai Rt.,166+2 p. Második kiadás. Átkötött korabeli félvászon kötés, kissé kopottas borítóval, egyébként jó állapotban.
1
15718.

Móricz Zsigmond: Magyarok. Elbeszélések. Bp., 1912, Nyugat Irodalmi és Nyomdai Rt.,166+2 p. Második kiadás. Átkötött korabeli félvászon kötés, kissé kopottas borítóval, egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Babits Mihály: A torony árnyéka. Mesék és novellák. Bp., é.n. (1931), Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt., 248+2 p. Első kiadás. Átkötött korabeli félvászon kötés, kissé kopottas borítóval.
1
15719.

Babits Mihály: A torony árnyéka. Mesék és novellák. Bp., é.n. (1931), Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt., 248+2 p. Első kiadás. Átkötött korabeli félvászon kötés, kissé kopottas borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Karinthy Frigyes: Így írtok ti. Irodalmi karrikaturák. Dezső Alajos és Major Henrik karrikatúráival. Modern Könyvtár. Bp., é.n., Athenaeum Irod. és Nyomd. Rt., 191 p. Második kiadás. Átkötött korabeli félvászon kötés, kissé kopottas borítóval, márványozott lapélekkel.
1
15720.

Karinthy Frigyes: Így írtok ti. Irodalmi karrikaturák. Dezső Alajos és Major Henrik karrikatúráival. Modern Könyvtár. Bp., é.n., Athenaeum Irod. és Nyomd. Rt., 191 p. Második kiadás. Átkötött korabeli félvászon kötés, kissé kopottas borítóval, márványozott lapélekkel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Krudy Gyula: Szindbád. A feltámadás. Bp., 1916, Singer és Wolfner, 155+4 p. Első kiadás. Átkötött korabeli félvászon kötés, kissé foltos borítóval egyébként jó állapotban.
1
15721.

Krudy Gyula: Szindbád. A feltámadás. Bp., 1916, Singer és Wolfner, 155+4 p. Első kiadás. Átkötött korabeli félvászon kötés, kissé foltos borítóval egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
F(erdinand) Schulthess: Svensk-Fransk Ordbok. Stockholm, 1903, P.A. Norstedt & Söners. Kiadói kissé kopottas egészvászon, festett lapélekkel, svéd és francia nyelven, jó állapotban./ Linenbinding, in swedish and french language.
1
15722.

F(erdinand) Schulthess: Svensk-Fransk Ordbok. Stockholm, 1903, P.A. Norstedt & Söners. Kiadói kissé kopottas egészvászon, festett lapélekkel, svéd és francia nyelven, jó állapotban./ Linenbinding, in swedish and french language.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hans Holbein's Todtentanz in 53 getreu nach den Holzschnitten lithographirten Blaettern. Hrsg. von J. Schlotthauer. Mit erklärendem Texte. München. 1832. Schlotthauer, 53 Litho képpel / With 53 Litho illustrations(1 kép és a borító hiányzik / 1 picture and the cover missing)
1
15723.

Hans Holbein's Todtentanz in 53 getreu nach den Holzschnitten lithographirten Blaettern. Hrsg. von J. Schlotthauer. Mit erklärendem Texte. München. 1832. Schlotthauer, 53 Litho képpel / With 53 Litho illustrations(1 kép és a borító hiányzik / 1 picture and the cover missing)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bengt Berg: Vándormadarakkal Afrikába. Fordították dr. Lambrecht Kálmán és dr. Uray Mária.32 képpel. Budapest, é.n., Franklin. Kiadói vászon kötésben.
1
15724.

Bengt Berg: Vándormadarakkal Afrikába. Fordították dr. Lambrecht Kálmán és dr. Uray Mária.32 képpel. Budapest, é.n., Franklin. Kiadói vászon kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Radó Antal: Háborús strófák. Bp., é.n. , Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Könyvkiadóvállalata. Korabeli félvászon kötés. Jó állapotban.
1
15725.

Radó Antal: Háborús strófák. Bp., é.n. , Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Könyvkiadóvállalata. Korabeli félvászon kötés. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Pálosy Éva: Fiúk, akarni kell! Ifjúsági elbeszélés. Illusztrálta Makkos-Helyey Pál. Bp., é.n., Szent István-Társulat. Kiadói illusztrált félvászon kötés, kissé kopottas borítóval, gerinccel, egészoldalas fekete-fehér képekkel illusztráva.
1
15726.

Pálosy Éva: Fiúk, akarni kell! Ifjúsági elbeszélés. Illusztrálta Makkos-Helyey Pál. Bp., é.n., Szent István-Társulat. Kiadói illusztrált félvászon kötés, kissé kopottas borítóval, gerinccel, egészoldalas fekete-fehér képekkel illusztráva.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse