Ady Endre: A magunk szerelme. Bp., 1919, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt.,120+2 p. Második kiadás. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, a borítója kissé kopott, a gerince szakadt, hiányos, a könyvtest elvált a borítótól, és a ketté vált.
Gyulai Pál: Katona József és Bánk bánja. Bp., 1907, Franklin-Társulat, 288 p. Második kiadás. Kiadói aranyozott kopottas egészvászon-kötés, ceruzás-tollas aláhúzásokkal, intézményi bélyegzővel.
Friedrich Kraft, Peter Blanchard: Neuer Plutarch, oder kurze Lebensbeschreibungen der berühmtesten Männer un Frauen aller Nationen von den ältesten bis auf unsere Zeiten. Erster Band. Pest, 1815, C. A. Hartleben, 1 t.+ VI+312 p.+8 t. Korabeli egészbőr kötés, kissé viseltes, kopottas, foltos borítóval, foltos lapokkal, német nyelven./ Leather-binding, the cover is worn, and spotty, and the pages are spotty. in German language.
Szabó Dezső: Az egész látóhatár III. kötet. Budapest, 1939, Magyar Élet. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas gerinccel, foltos, szakadozott kiadói papírborítóban. Csak III. kötet. Első kiadás.