https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Andere Zahl der Lose: 392
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1426627
15811
292
0
2600
Books: Other
Kunstobjekte & Papier
1
Színészeti Lexikon II.kötet Mihályfi-Zsonglőr Szerk.: Németh Antal. Budapest, 1930, Győző Andor kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, picit kopott gerinccel. Töredék kötet.
Das Lot is nicht erreichbar
1388232
15812
292
0
2000
Books: Other
Kunstobjekte & Papier
1
Somogyi Ede (szerk.): Magyar Lexikon 3 száma. ( 26.,27.,36. számok.) Budapest, 1879, Rautmann Frigyes. Kiadói papírkötés. Három melléklettel. 26-27. füzet felvágatlan példányok.
Das Lot is nicht erreichbar
1427707
15813
292
0
800
Books: Other
Kunstobjekte & Papier
1
Mikes Kelemen törökországi levelei. Magyar Remekírók. Budapest, 1906, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopottas gerinccel, foltos borítóval, ceruzás bejegyzésekkel.
Das Lot is nicht erreichbar
1443838
15814
292
0
2200
Books: Other
Kunstobjekte & Papier
1
Karinthy Frigyes: Heuréka. Budapest, 1927, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt.,186 p. Átkötött egészvászon kötés, kissé foltos borítóval, kissé vetemedett kötéssel. Első kiadás.
Das Lot is nicht erreichbar
1458065
15815
292
0
1600
Books: Other
Kunstobjekte & Papier
1
Varsányi István: Lengyel-magyar, magyar-lengyel kisszótár. Kisszótár sorozat. Bp., 1958-1959, Terra. Kiadói egészvászon kötés, kissé megviselt borítóval, foltos, kopottas borítóval, sérült gerinccel, foltos lapszélekkel, szakadozott melléklettel.
Das Lot is nicht erreichbar
1464774
15816
292
0
1400
Books: Other
Kunstobjekte & Papier
1
Der Baum der Liebe. Liebesseufzer auf Neuruppiner Bilderbogen. Szerk.: Riedel, Lisa - Hirte, Werner. Berlin, 1982, Eulenspiegel. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1468801
15817
292
0
1000
Books: Other
Kunstobjekte & Papier
1
Shakespeare: Hamlet, Dán királyfi. Fordította Arany János. Bp., é.n., Franklin-Társulat, 203 p. Kiadói aranyozott félvászon kötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1468411
15818
292
0
800
Books: Other
Kunstobjekte & Papier
1
Die Minnesinger in Bildern der Manessischen Handschrift. Lipcse, é. n., Insel Verlag. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1468415
15819
292
0
800
Books: Other
Kunstobjekte & Papier
1
Deutsches Handwerk im Mittelalter. Bilder aus dem Hausbuch der Mendelschen Zwölfbrüderstiftung in Nürnberg. Lipcse, é. n., Insel Verlag. Kartonált papírkötésben, jó állapotban. 1321329
15820
292
0
2000
Books: Other
Kunstobjekte & Papier
1
Kisfaludi Kisfaludy Károly minden munkái. Szerk.: Toldy Ferenc. 5. kiad. Pest, 1860, Heckenast Gusztáv. 211 p + 3 rézmetszetű képpel. Eredeti papírkötésben
Das Lot is nicht erreichbar
1426749
15821
292
0
1000
Books: Other
Kunstobjekte & Papier
1
Karinthy Frigyes: Színház. Karinthy Frigyes munkái VIII. Budapest, é.n., Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, picit laza fűzéssel.
Das Lot is nicht erreichbar
1426871
15822
292
0
2000
Books: Other
Kunstobjekte & Papier
1
Dóczi Lajos: Vegyes párok. Színmű. Budapest, 1889, Ráth Mór. Átkötött félvászon kötés, márványozott lapélekkel. Kiadói papírkötésben, szakadt borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse