Insel Bücherei sorozat 5 kötete (Nr. 56., 95., 164., 559., 1027.): Ein kurzweilig lesen vom Till Ulenspiegel, Hans Holbein d. J. bildnisse, Chinesische Holzschnitte, Griechische Münze Siziliens, Meroitische Kleinkunst. Lipcse, Insel Verlag. Kiadói kartonált papírkötés, változó állapotban, német nyelven. / Five pieces of the series of Insel Bücherei. Paperbinding, in German lanaguae.
Jo van Ammers-Küller: Madame X. Napoleon korának nagy kalandornője. Fordította Sándor Imre. Bp., é.n., Béta. Kiadói kissé sérült gerincű félvászon-kötés, de egyébként jó állapotban.
Tolnai Új Világlexikona I-XVIII. kötet. Nem teljes. Budapest, 1926-1930, Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt. Kiadói egészvászon kötés. Változó, többnyire kissé viseltes állapotban, kopottas, kissé sérült borítókkal, laza fűzéssel. A X. kötet sérült, a könyvtest elvált a borítótól.
Dr. Szántó Kálmán: Magyar irodalomtörténeti olvasmányok. Iskolák és művelt közönség hasznára. Bp., 1890, Franklin. Korabeli félvászon-kötés, kopottas borítóval, de egyébként jó állapotban.