Bücher: Andere

Zahl der Lose: 433

Francis Brett-Young: Med. univ. Dr. Bradley. Fordította Ruzitska Mária. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
15901.

Rufpreis:
1 000 HUF

Schmitt Pál: A csapatember. Bp., 2002, Válasz Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző, Schmitt Pál dedikációjával. Jó állapotban.
15902.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Ditte és Giovanni Bandini: Babonák lexikona. Bp., 2000. Athenaeum.
15903.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kosztolányi Dezső két könyve:  Ákom-bákom. Kosztolányi Dezső Hátrahagyott Művei VIII. kötet. Bp., é.n., Nyugat Kiadó és Irodalmi Rt. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas gerinccel, ex libris-szel. Jó állapotban. Felebarátaim. Kosztolányi Dezső Hátrahagyott Művei IX. kötet. Bp., é.n., Nyugat Kiadó és Irodalmi Rt. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas gerinccel, ex libris-szel. Jó állapotban.
15904.

Rufpreis:
1 200 HUF

Márai Sándor: Napló (1943-1944). Márai Sándor munkái. Bp., 1945, Révai. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban, ex libri-szel. Jó állapotban.
15905.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

James Joyce: Ulysses. Fordította Szentkuthy Miklós. Bp., 1974, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, nylon védőborítóban. Jó állapotban.
15906.

Rufpreis:
1 000 HUF

Eötvös József Összes Regényei. (A karthausi I-II. A falu jegyzője I-II. Magyarország 1514-ben I-II. A nővérek I-II.)Voinovich Géza előszavával. Budapest, é.n., Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, ex libris-szel. Szép állapotban.
15907.

Rufpreis:
1 000 HUF

15908.

Rufpreis:
1 000 HUF

Erdélyi Szépmíves Céh, 10 db (Közte egy Révai kiadású Nyírő József.):  Kós Károly: Varju-nemzetség. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon kötés, ex libris-szel. Jó állapotban. Kós Károly: Erdély. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh, 88 p.+60 darab egészoldalas fekete-fehér és színes illusztrációval. Kiadói kopottas, foltos egészvászon kötésben, ex libris-szel. Jó állapotban. Tamási Áron: Ábel a rengetegben I-II.  Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon kötés, ex libris-szel. Jó állapotban. Bánffy Miklós: És híjjával találtattál I-II.  Kolozsvár, é.n., Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel. Nyírő József: Kopjafák. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon kötés, ex libris-szel. Jó állapotban. Nyírő József: Isten igájában. Kolozsvár, é.n., Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon kötés, ex libris-szel. Jó állapotban. Nyíró József: Isten igájában. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon kötés, viseltes állapotban, sérült gerinccel, kissé kopottas borítóval. Nyírő József: Uz Bence. Bp., é.n., Révai. Kiadói egészvászon kötés. Jó állapotban.
15909.

Rufpreis:
5 000 HUF

Weltall und Menschheit. Geschichte der Erforschung der Natur und der Verwertung der Naturkräfte im Dienste der Völker. I-III Hrsg. Hans Kraemer. Berlin/Leipzig/Wien/Stuttgart, é.n., Deutsches Verlagshaus Bong & Co, o.J. Kiadói, aranyozott, szecessziós félbőrkötésben, fém plakettel, kissé kopottas borítóval, az első kötetből pár oldal kijár (45-56 p.), német nyelven. / Half leather-bound, ornamental gilt decorated, with a little bit worn cover, some pages (45-56 p.) are comming out, German language.
15910.

Rufpreis:
3 000 HUF

15911.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bibliotheca Classica sorozat 3 kötete:  Szophoklész drámái. Fordították Babits Mihály, Devecseri Gábor, Jánosy István, Kardos László, Kerényi Grácia, Meller Péter, Mészöly Dezső. Bp., 1979, Európa Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírkötésben. Jó állapotban. Apuleius: Az aranyszamár. Fordította Révay József. Bp., 1971, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírborítóban. Jó állapotban. Gaius Suetonius Tranquillus: A caesarok élete. Bp., 1975, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírborítóban. Jó állapotban.
15912.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF