Tétel

Rufpreis:

3 000 HUF

Beschreibung:

Weltall und Menschheit. Geschichte der Erforschung der Natur und der Verwertung der Naturkräfte im Dienste der Völker. I-III Hrsg. Hans Kraemer. Berlin/Leipzig/Wien/Stuttgart, é.n., Deutsches Verlagshaus Bong & Co, o.J. Kiadói, aranyozott, szecessziós félbőrkötésben, fém plakettel, kissé kopottas borítóval, az első kötetből pár oldal kijár (45-56 p.), német nyelven. / Half leather-bound, ornamental gilt decorated, with a little bit worn cover, some pages (45-56 p.) are comming out, German language.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor