Eötvös József Összes Regényei. (A karthausi I-II. A falu jegyzője I-II. Magyarország 1514-ben I-II. A nővérek I-II.)Voinovich Géza előszavával. Budapest, é.n., Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, ex libris-szel. Szép állapotban.