Vörösmarty Mihály Összes Művei V. Drámai költemények. Budapest, é.n., Méhner Vilmos.Kiadói festett aranyozott egészvászon kötés, márványozott lapélekkel, ex libris-szel.
W.B.Hollington: Ketten egyedül. Bp., Singer és Wolfner; Kosáryné Réz Ilona: Ha a szív megszólal... Bp., Klein Gábor; Jámbor József: Kandalló mellül. Pécs, 1902, Taizs József; Székely Tibor: Örök szövetség. Bp., Singer és Wolfner. Kötetenként változó kötésben és állapotban.
Kötő József: A színház fanatikusa. Senkálszky Endre életregénye. Kolozsvár, 2004, Korunk Baráti Társaság - Komp-Press Kiadó. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
Magyar Remekírók sorozat. A magyar irodalom főművei. 1-55. kötet (hiány: 3,4,5,22,33,34,35,42-46). Bp. 1905-1906. Franklin. Egységes, Gottermayer tulipános vászonkötésben 44 db Nagyon szép állapotban!