Bücher: Andere

Zahl der Lose: 433

Bibó István válogatott tanulmányok I-III. Bp., 1986, Magvető Könyvkiadó. Kiadói egészvászon, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
15925.

Rufpreis:
2 000 HUF

Fritz Kahn: A szerelem iskolája. Bp., 1984, Medicina Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban. Jó állapotban.
15926.

Rufpreis:
800 HUF

Illyés Gyula: Petőfi élete. Népkönyvtár 1. Bp., 1949, Athenaeum. Kiadói papírborító. Jó állapotban.
15927.

Rufpreis:
800 HUF

15928.

Rufpreis:
2 400 HUF

Rákosi VIktor: Hős fiúk. Regényes történet a szabadságharczból. Bp., é. n., Singer és Wolfner. Kopott félvászon kötésben.
15929.

Rufpreis:
1 600 HUF

Manea, Norman: A huligán visszatér. Bp., 2009, Alexandra. A szerző dedikációjával. Kartonált papírkötésben, védőborítóval, jó állapotban.
15930.

Rufpreis:
1 200 HUF

W.B.Hollington: Ketten egyedül. Bp., Singer és Wolfner; Kosáryné Réz Ilona: Ha a szív megszólal... Bp., Klein Gábor; Jámbor József: Kandalló mellül. Pécs, 1902, Taizs József; Székely Tibor: Örök szövetség. Bp., Singer és Wolfner. Kötetenként változó kötésben és állapotban.
15931.

Rufpreis:
1 000 HUF

Leslie L. Lawrence: A fekete özvegy. 1-2. köt. Bp., 2009, Studium Plusz Kiadó. A szerző dedikációjával! Papírkötésben, jó állapotban.
15932.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kötő József: A színház fanatikusa. Senkálszky Endre életregénye. Kolozsvár, 2004, Korunk Baráti Társaság - Komp-Press Kiadó. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15933.

Rufpreis:
1 400 HUF

Pataki Éva: Ami elveszett. Bp., 2009, Athenaeum. A szerző által dedikált példány. Kartonált papírkötésben, védőborítóval, jó állapotban.
15934.

Rufpreis:
2 000 HUF

15935.

Rufpreis:
10 000 HUF

15936.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF