Bücher: Andere

Zahl der Lose: 433

15913.

Rufpreis:
1 200 HUF

Szem meglátott, szív megvert. Magyar ráolvasások. Összeáll.: Pócs Éva. Bp., 1986, Helikon (Prométheusz könyvek 11.). Papírkötésben, védőborítóval, jó állapotban.
15914.

Rufpreis:
1 000 HUF

Taksonyi János - Banga Ferenc - Szemethy Imre: Veszedelmes dolog a boszorkányokat megbántani és még három történet. Bp., 1996, Képes Próza Tár. 88. számú sorszámozott példány, készült 600 számozott példányban. Banga Ferenc és Szemethy Imre aláírásával. Papírkötésben, jó állapotban.
15915.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szenteleky Kornél - Kornel Senteleki. Szerk.: Ačanski, Radivoj et al. h. n., 1976, Forum. Kicsit kopott papírkötésben, jó állapotban. + Szenteleky Kornél: Isola bella. Újvidék, é. n., Délvidéki Magyar Közművelődési Szövetség. Kissé megviselt félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
15916.

Rufpreis:
1 200 HUF

Gellért Oszkár: Rubens asszonya. Új himnuszok a szerelemhez. Bp., 1912, Nyugat. Későbbi félműbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
15917.

Rufpreis:
1 000 HUF

Knut Hamsun: Az élet megy tovább I-II. (Egy kötetben.) Halhatatlan könyvek. Fordította G. Beke Margit. Bp., 1934, Dante. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, javított gerinccel, de egyébként jó állapotban.
15918.

Rufpreis:
1 000 HUF

Alexandra Rachmanova: Házasság a vörös viharban. Egy orosz diáklány naplója. Fordította Benedek Marcell. Halhatatlan könyvek. Bp.,é.n., Dante. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
15919.

Rufpreis:
800 HUF

Tildy Zoltán: Madárszárnyakon. Budapest, 1984, Gondolat. Sérült kartonált papírkötésben, egyébként jó állapotban.
15920.

Rufpreis:
800 HUF

Kunze, Horst: Schatzbehalter. Vom besten aus der älteren deutschen Kinderliteratur. Berlin, é. n., Kinderbuchverlag. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15921.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kallós Zoltán: Balladák könyve. Élő erdéliy és moldvai magyar népballadák. Bp., 1973, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban, kiadói védőborítóban.
15922.

Rufpreis:
800 HUF

Új guzsalyam mellett. Bev., jegyz.: Kallós Zoltán. Bukarest, 1973, Kriterion. Melléklet nélkül. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15923.

Rufpreis:
1 000 HUF

Cervantes: Don Quijote de la Mancha. Bp., é. n., Lampel. Félvászon kötésben, jó állapotban.
15924.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF