Láng György: A Tamás-templom karnagya. Bp., 1940, Singer és Wolfner. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban. Johann Sebastian Bach életének regénye.
Taksonyi János - Banga Ferenc - Szemethy Imre: Veszedelmes dolog a boszorkányokat megbántani és még három történet. Bp., 1996, Képes Próza Tár. 88. számú sorszámozott példány, készült 600 számozott példányban. Banga Ferenc és Szemethy Imre aláírásával. Papírkötésben, jó állapotban.
Szenteleky Kornél - Kornel Senteleki. Szerk.: Ačanski, Radivoj et al. h. n., 1976, Forum. Kicsit kopott papírkötésben, jó állapotban. + Szenteleky Kornél: Isola bella. Újvidék, é. n., Délvidéki Magyar Közművelődési Szövetség. Kissé megviselt félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
Knut Hamsun: Az élet megy tovább I-II. (Egy kötetben.) Halhatatlan könyvek. Fordította G. Beke Margit. Bp., 1934, Dante. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, javított gerinccel, de egyébként jó állapotban.
Alexandra Rachmanova: Házasság a vörös viharban. Egy orosz diáklány naplója. Fordította Benedek Marcell. Halhatatlan könyvek. Bp.,é.n., Dante. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
Kunze, Horst: Schatzbehalter. Vom besten aus der älteren deutschen Kinderliteratur. Berlin, é. n., Kinderbuchverlag. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.