Bücher: Andere Zahl der Lose: 433
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1512410
15841
288
Books: Other
Swift: Gulliver utazásai. Ifjúsági kiadás. Fordította Dávid Marigt. Bp., é.n., Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóivállalat Rt. Kiadói illusztrált papírkötés.
1511186
15842
288
Books: Other
Gárdonyi Géza: Öreg tekintetes. Bp., é.n., Dante. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés. Jó állapotban.
1510672
15843
288
Books: Other
Gárdonyi Géza: Isten rabjai. Gárdonyi Géza munkái. Bp., é.n., Dante. Kilencedik kiadás. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, ex libris-szel. Jó állapotban.
1511495
15844
288
Books: Other
Gárdonyi Géza: A láthatatlan ember. Mühlbeck Károly rajzaival. Magyar Regényírók Képes Kiadása. Bp., 1912, Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben. Jó állapotban. 1511223
15845
288
Books: Other
Móra Ferenc: Ének a búzamezőkről I-II. (Egybe kötve.) Bp., 1944, Révai. Korabeli egészvászon-kötésben. Jó állapotban.
1413222
15846
288
Books: Other
Gárdonyi Lajos: Véletlenül történt. Budapest, 1942, May János Nyomdai Műintézet Rt. Kiadói félvászon kötés, kiadói papírborítóban, rajta műanyag védőfóliában. A szerző által aláírt.
1484373
15847
288
Books: Other
Rostand, Edmond: Cyrano de Bergerac. [Bp.], é. n., Lampel. Javított vászonkötésben, jó állapotban.
1511864
15848
288
Books: Other
John Lennon saját szavaival. Bp., 2004, Allprint. Papírkötésben, jó állapotban.
1467836
15849
288
Books: Other
1488199
15850
288
Books: Other
Galsworthy, John: A Forsyte saga. 1., 4. köt. Bp., 1970, Magyar Könyvklub. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
1488204
15851
288
Books: Other
Egyetemes lexikon. Főszerk.: Markó László. Bp., 1994, Magyar Könyvklub. Díszes műbőr kötésben, jó állapotban.
1469073
15852
288
Books: Other
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF