Bücher: Andere

Zahl der Lose: 433

Swift: Gulliver utazásai. Ifjúsági kiadás. Fordította Dávid Marigt. Bp., é.n., Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóivállalat Rt. Kiadói illusztrált papírkötés.
15841.

Rufpreis:
1 200 HUF

Gárdonyi Géza: Öreg tekintetes. Bp., é.n., Dante. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés. Jó állapotban.
15842.

Rufpreis:
800 HUF

Gárdonyi Géza: Isten rabjai. Gárdonyi Géza munkái. Bp., é.n., Dante. Kilencedik kiadás. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, ex libris-szel. Jó állapotban.
15843.

Rufpreis:
800 HUF

Gárdonyi Géza: A láthatatlan ember. Mühlbeck Károly rajzaival. Magyar Regényírók Képes Kiadása. Bp., 1912, Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben. Jó állapotban.
15844.

Rufpreis:
800 HUF

Móra Ferenc: Ének a búzamezőkről I-II. (Egybe kötve.) Bp., 1944, Révai. Korabeli egészvászon-kötésben. Jó állapotban.
15845.

Rufpreis:
1 200 HUF

Gárdonyi Lajos: Véletlenül történt. Budapest, 1942, May János Nyomdai Műintézet Rt. Kiadói félvászon kötés, kiadói papírborítóban, rajta műanyag védőfóliában. A szerző által aláírt.
15846.

Rufpreis:
1 600 HUF

Rostand, Edmond: Cyrano de Bergerac. [Bp.], é. n., Lampel. Javított vászonkötésben, jó állapotban.
15847.

Rufpreis:
800 HUF

John Lennon saját szavaival. Bp., 2004, Allprint. Papírkötésben, jó állapotban.
15848.

Rufpreis:
2 000 HUF

15849.

Rufpreis:
2 000 HUF

Galsworthy, John: A Forsyte saga. 1., 4. köt. Bp., 1970, Magyar Könyvklub. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15850.

Rufpreis:
1 000 HUF

Egyetemes lexikon. Főszerk.: Markó László. Bp., 1994, Magyar Könyvklub. Díszes műbőr kötésben, jó állapotban.
15851.

Rufpreis:
2 000 HUF

15852.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF