Bücher: Andere

Zahl der Lose: 433

15817.

Rufpreis:
4 000 HUF

15818.

Rufpreis:
3 000 HUF

Gárdonyi Géza: A bor. Falusi történet 3 felvonásban. Bp., 1905, Singer és Wolfner, 148 p. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon kötés, kissé kopottas borítóval.
15819.

Rufpreis:
1 200 HUF

15820.

Rufpreis:
3 000 HUF

15821.

Rufpreis:
2 400 HUF

15822.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szabó Dezső: Mesék a kacagó emberről és három elbeszélés. Bp., 1919. Táltos. Első kiadás, átkötött félvászon kötésben, jó állapotban
15823.

Rufpreis:
2 000 HUF

15824.

Rufpreis:
2 000 HUF

15825.

Rufpreis:
3 000 HUF

15826.

Rufpreis:
3 000 HUF

15827.

Rufpreis:
1 400 HUF

15828.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF