Bücher: Andere

Zahl der Lose: 433

Rigó Béla: Szaffi. Bp., 1985, Kossuth nyomda. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
15805.

Rufpreis:
800 HUF

15806.

Rufpreis:
1 000 HUF

Illyés Gyula: Hetvenhét magyar népmese. Szántó Piroska rajzaival. Bp., 1986, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
15807.

Rufpreis:
1 000 HUF

Baróti Lajos: Andersen összegyűjött meséi. Bp., é.n., Világirodalom. Kiadói félvászon kötés, megviselt állapotban, a borítója kissé kopottas, a gerince sérült, a könyvből pár lap kijár, 1930-ból származó ajándékozási sorokkal.
15808.

Rufpreis:
1 000 HUF

Paulette Bourgeois, Brenda Clark: Franklin világgá megy. Fordította Csorba Tünde. Bp., 2001, Lilliput. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
15809.

Rufpreis:
800 HUF

15810.

Rufpreis:
2 000 HUF

Révész Béla: Ady Endre összes levelei Lédához és a nagy regény teljes története. Fényképek, facsimilék számos reprodukciójával. Bp. 1942, Szerzői kiadás. Átkötött amatőr egészvászon-kötésben, egy lap kijár.
15811.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bánffy Miklós: Megszámláltattál... I-II., Darabokra szaggattatol. (Erdélyi történet I., III.). Bp., 1935-1940, Révai. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötésben, kissé viseltes állapotban, kopottas borítóval, javított gerinccel.
15812.

Rufpreis:
4 000 HUF

Petőfi-album. Bp., é. n., Pesti Napló. Díszes vászonkötésben, jó állapotban.
15813.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vörösmarty Album. Bp., 1909, Wodianer. Díszes vászonkötésben, jó állapotban.
15814.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szabó Dezső: Csodálatos élet I-II. Bp., é.n., Genius kiadás. Kiadói kissé kopottas egészvászon-kötés, javított gerinccel.
15815.

Rufpreis:
1 400 HUF

15816.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF