Baróti Lajos: Andersen összegyűjött meséi. Bp., é.n., Világirodalom. Kiadói félvászon kötés, megviselt állapotban, a borítója kissé kopottas, a gerince sérült, a könyvből pár lap kijár, 1930-ból származó ajándékozási sorokkal.
Ady Endre: A magunk szerelme. Bp., 1919, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt.,120+2 p. Második kiadás. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, a borítója kissé kopott, a gerince szakadt, hiányos, a könyvtest elvált a borítótól, és a ketté vált.
Révész Béla: Ady Endre összes levelei Lédához és a nagy regény teljes története. Fényképek, facsimilék számos reprodukciójával. Bp. 1942, Szerzői kiadás. Átkötött amatőr egészvászon-kötésben, egy lap kijár.
Shakspere-Album. Jelenetek és Alakok. Shakespere színműveiből. Bp., én., Ráth Mór, 353 p.+19 t. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, kissé kopottas borítóval, festett lapélekkel, 19 egészoldalas illusztrációval, az illusztrációk előtt hártyapapírral.