Baróti Lajos: Andersen összegyűjött meséi. Bp., é.n., Világirodalom. Kiadói félvászon kötés, megviselt állapotban, a borítója kissé kopottas, a gerince sérült, a könyvből pár lap kijár, 1930-ból származó ajándékozási sorokkal.