Aniszi Kálmán: Forgószélben. Esszék, jegyzetek, interjúk. Ungvár - Budapest, 1994, Intermix Kiadó. A szerző dedikációjával. Papírkötésben, jó állapotban.
Ujváry Zoltán: Menyecske a kemencében. Világjáró palóc adomák és huncutságok. Budapest - Debrecen, 1986, Európa - Alföldi. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
Bárd Miklós költeményei. (1887-1913). A költő helyett felesége dedikálásával. Kiadja a Kisfaludy-Társaság. Bp. 1915. Franklin. 441 p. Kiadói, aranyozott, dombornyomású vászonkötésben, márványozott lapszéllel.
Ady Endre: Válogatott versek. Budapest, 1921, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói bordázott gerincű kemény papírkötés, kissé sérült gerinccel, kissé kopottas borítóval, de egyébként jó állapotban.
Ditrói Mór: Komédiások. Ditrói Mór emlékiratai. Budapest, é.n., Közlekedési (Pless és Schillinger) nyomda. Kiadói egészvászon kötés, fekete-fehér fotókkal illusztrálva, kissé kopott borítóval.
Zuboly könyve. Dr. Bányai Elemér válogatott munkái. Összeáll.: Mikes Lajos.Bp., 1916, Budapesti Újságírók Egyesülete. Kicsit kopott, gazdagon díszített vászonkötésben, jó állapotban.
Duba Gyula: Aszály. Pozsony-Budapest, 1989, Madách Könyv- és Lapkiadó-Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban. Jó állapotban. A szerző által dedikál!