Bücher: Andere

Zahl der Lose: 433

Aniszi Kálmán: Forgószélben. Esszék, jegyzetek, interjúk. Ungvár - Budapest, 1994, Intermix Kiadó. A szerző dedikációjával. Papírkötésben, jó állapotban.
15949.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ujváry Zoltán: Menyecske a kemencében. Világjáró palóc adomák és huncutságok. Budapest - Debrecen, 1986, Európa - Alföldi. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15950.

Rufpreis:
1 200 HUF

15951.

Rufpreis:
2 800 HUF

Ady Endre: Válogatott versek. Budapest, 1921, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói bordázott gerincű kemény papírkötés, kissé sérült gerinccel, kissé kopottas borítóval, de egyébként jó állapotban.
15952.

Rufpreis:
1 400 HUF

Ditrói Mór: Komédiások. Ditrói Mór emlékiratai. Budapest, é.n., Közlekedési (Pless és Schillinger) nyomda. Kiadói egészvászon kötés, fekete-fehér fotókkal illusztrálva, kissé kopott borítóval.
15953.

Rufpreis:
1 000 HUF

Balzac, Honoré de: Elveszett illúziók. Bp., 1973, Magyar Helikon. Egészbőr kötésben, jó állapotban.
15954.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zuboly könyve. Dr. Bányai Elemér válogatott munkái. Összeáll.: Mikes Lajos.Bp., 1916, Budapesti Újságírók Egyesülete. Kicsit kopott, gazdagon díszített vászonkötésben, jó állapotban.
15955.

Rufpreis:
2 400 HUF

Boldizsár Iván: Magyarországi napló. Bp., 1951, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kissé kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
15956.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bertha Zoltán: Világképteremető enciklopédizmus. Tanulmányok Németh Lászlóról. Bp., 2005, Kairosz. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált!
15957.

Rufpreis:
1 000 HUF

Duba Gyula: Aszály. Pozsony-Budapest, 1989, Madách Könyv- és Lapkiadó-Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban. Jó állapotban. A szerző által dedikál!
15958.

Rufpreis:
1 400 HUF

Szécsi Ferenc: Új magyar szavak szótára. Bp., é. n., Universum. Papírkötésben, tintafoltos.
15959.

Rufpreis:
800 HUF

Blondel, Sacy von [Megyery Sári]: Csak a fényre vigyázz! Molnár C. Pál rajzaival. Bp., é. n., Dick Manó. Kicsit kopott vászonkötésben, jó állapotban.
15960.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF