Bücher: Andere Zahl der Lose: 433
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1434388
15937
288
Books: Other
Dr. Teronovszky Ferenc: Nemzetközi menedzsment európai szemmel. Bp., 2004, Szókratész Külgazdasági Akadémia. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1452344
15938
288
Books: Other
Ifjúságot képző ismeretek tára. Szerk.: Nagy Márton, Zimmermann Jakab. 4. köt. Bécs, 1842, Wallishausser J. B. özvegye. Megviselt későbbi vászonkötésben.
1518599
15939
288
Books: Other
Heine: Napoleon dobosa. Fordította Napoleon Dobosa. Biczó András rajzaival. Bp., é.n., Dante. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, de egyébként jó állapotban.
1510526
15940
288
Books: Other
Gattyán Ágnes: Ha eljő Szent Karácsony. Egy puttonyravaló karácsonyi ötlet. Bp., é. n., Szalay. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
1515369
15941
288
Books: Other
Minker Emil: Szeged egyetemének elődei. Szeged, 2003, Szegedi Tudományegyetem. Papírkötésben, jó állapotban.
1515361
15942
288
Books: Other
Filmlexikon. Szerk.: Castiglione Henrik - Székely Sándor. Bp., é. n., Merkantil Nyomda. Kissé kopott félvászon kötésben.
1516023
15943
288
Books: Other
Garami László: Rejtvényfejtők Nagy Lexikona. Bp., 1993, Magyar Világ Kiadó. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
1516007
15944
288
Books: Other
Helyesírási tanácsadó szótár. Szerk.: Deme László - Fábián Pál. Bp., 1970, Terra. Kicsit foltos vászonkötésben.
1511247
15945
288
Books: Other
Charles Morgan: A láng I-II. Fordította Nagypál István. Bp., é.n., Franklin. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
1511469
15946
288
Books: Other
Erdős Renée: Teano Amaryll egyszerű élete I-III. I. A hátfás. II. A herceg. III. A meztelen táncos. Bp., é.n., Révai. Átkötött egészvászon-kötésben. Az írónő aláírásaival a könyvekben. 1511172
15947
288
Books: Other
Mereskovszkij: Leonardo Da Vinci. Fordította Trócsányi Zoltán. Budapest, 1941, Dante. Kiadói aranyozott félvászon kötés, ex libris-szel. Jó állapotban. 1484116
15948
288
Books: Other
Kodolányi János: Julianus hazatér. Bp., [1944], Nemzeti Könyvtár. Papírkötésben, jó állapotban. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF