Bücher: Andere

Zahl der Lose: 433

Dr. Teronovszky Ferenc: Nemzetközi menedzsment európai szemmel. Bp., 2004, Szókratész Külgazdasági Akadémia. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15937.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ifjúságot képző ismeretek tára. Szerk.: Nagy Márton, Zimmermann Jakab. 4. köt. Bécs, 1842, Wallishausser J. B. özvegye. Megviselt későbbi vászonkötésben.
15938.

Rufpreis:
5 000 HUF

Heine: Napoleon dobosa. Fordította Napoleon Dobosa. Biczó András rajzaival. Bp., é.n., Dante. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, de egyébként jó állapotban.
15939.

Rufpreis:
1 200 HUF

Gattyán Ágnes: Ha eljő Szent Karácsony. Egy puttonyravaló karácsonyi ötlet. Bp., é. n., Szalay. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15940.

Rufpreis:
1 200 HUF

Minker Emil: Szeged egyetemének elődei. Szeged, 2003, Szegedi Tudományegyetem. Papírkötésben, jó állapotban.
15941.

Rufpreis:
1 200 HUF

Filmlexikon. Szerk.: Castiglione Henrik - Székely Sándor. Bp., é. n., Merkantil Nyomda. Kissé kopott félvászon kötésben.
15942.

Rufpreis:
4 000 HUF

Garami László: Rejtvényfejtők Nagy Lexikona. Bp., 1993, Magyar Világ Kiadó. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15943.

Rufpreis:
800 HUF

Helyesírási tanácsadó szótár. Szerk.: Deme László - Fábián Pál. Bp., 1970, Terra. Kicsit foltos vászonkötésben.
15944.

Rufpreis:
800 HUF

Charles Morgan: A láng I-II. Fordította Nagypál István. Bp., é.n., Franklin. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
15945.

Rufpreis:
1 000 HUF

Erdős Renée: Teano Amaryll egyszerű élete I-III. I. A hátfás. II. A herceg. III. A meztelen táncos. Bp., é.n., Révai. Átkötött egészvászon-kötésben. Az írónő aláírásaival a könyvekben.
15946.

Rufpreis:
2 000 HUF

Mereskovszkij: Leonardo Da Vinci. Fordította Trócsányi Zoltán. Budapest, 1941, Dante. Kiadói aranyozott félvászon kötés, ex libris-szel. Jó állapotban.
15947.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kodolányi János: Julianus hazatér. Bp., [1944], Nemzeti Könyvtár. Papírkötésben, jó állapotban.
15948.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF