https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere

Zahl der Lose: 433

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Zoli: Kis ember nagy élete. Önéletrajz. Bp., é. n., szerzői. A szerző dedikációjával. Félvászon kötésben, jó állapotban.
1
15877.

Zoli: Kis ember nagy élete. Önéletrajz. Bp., é. n., szerzői. A szerző dedikációjával. Félvászon kötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bökönyi Sándor: A Przewalski-ló. Bp., 2006, Archeolingua. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
1
15878.

Bökönyi Sándor: A Przewalski-ló. Bp., 2006, Archeolingua. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szilágyi István: Kő hull apadó kútba. Bukarest, 1975, Kriterion. A szerző dedikációjával. Kartonált papírkötésben, kicsit szakadozott védőborítóval, jó állapotban.
1
15879.

Szilágyi István: Kő hull apadó kútba. Bukarest, 1975, Kriterion. A szerző dedikációjával. Kartonált papírkötésben, kicsit szakadozott védőborítóval, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Mikes Lajos: Nem lesz bankett! Szatirikus vígjáték négy felvonásban. Budapest, 1919, Közoktatásügyi Népbizottság. Átkötött félvászon kötés.
1
15880.

Mikes Lajos: Nem lesz bankett! Szatirikus vígjáték négy felvonásban. Budapest, 1919, Közoktatásügyi Népbizottság. Átkötött félvászon kötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kiss Dénes: Országlás. Bp., 1983, Szépirodalmi. A szerző dedikációjával! Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
1
15881.

Kiss Dénes: Országlás. Bp., 1983, Szépirodalmi. A szerző dedikációjával! Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kner Imre: A könyv művészete. Egy megírandó de talán soha meg nem íródó könyv. Bp., 1972, Szépirodalmi. Vászonkötésben, papír védőborítóval, vetemedett állapotban.
1
15882.

Kner Imre: A könyv művészete. Egy megírandó de talán soha meg nem íródó könyv. Bp., 1972, Szépirodalmi. Vászonkötésben, papír védőborítóval, vetemedett állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gyulai Pál: Katona József és Bánk bánja. Bp., 1907, Franklin-Társulat, 288 p. Második kiadás. Kiadói aranyozott kopottas egészvászon-kötés, ceruzás-tollas aláhúzásokkal, intézményi bélyegzővel.
1
15883.

Gyulai Pál: Katona József és Bánk bánja. Bp., 1907, Franklin-Társulat, 288 p. Második kiadás. Kiadói aranyozott kopottas egészvászon-kötés, ceruzás-tollas aláhúzásokkal, intézményi bélyegzővel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hevesi Ferenc: Egy élet útja.Reverend Doubleweight változásai. Aláírt példány!  Bp.,1939, Viktória Nyomda. Kiadói félvászon-kötés, kopottas, kissé sérült gerinccel, kissé sérült kötéssel. A szerző által aláírt példány.
1
15884.

Hevesi Ferenc: Egy élet útja.Reverend Doubleweight változásai. Aláírt példány! Bp.,1939, Viktória Nyomda. Kiadói félvászon-kötés, kopottas, kissé sérült gerinccel, kissé sérült kötéssel. A szerző által aláírt példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Lengyel Balázs: Hagyomány és kísérlet. Bp., 1972, Magvető. A szerző dedikációjával. Vászonkötésben, jó állapotban.
1
15885.

Lengyel Balázs: Hagyomány és kísérlet. Bp., 1972, Magvető. A szerző dedikációjával. Vászonkötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Leslie L. Lawrence: A vérfarkas éjszakája. Bp., 1988, Gesta. A szerző dedikációjával. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
1
15886.

Leslie L. Lawrence: A vérfarkas éjszakája. Bp., 1988, Gesta. A szerző dedikációjával. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Erdős Renée: Versek. Bp., é. n., Révai. Aláírt. Vászonkötésben, jó állapotban.
1
15887.

Erdős Renée: Versek. Bp., é. n., Révai. Aláírt. Vászonkötésben, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Tandori Dezső: És megint messze szállnak. Húsz halál regénye. Bp., 1997, Liget Műhely. A szerző beragasztott aláírásával. Papírkötésben, jó állapotban.
1
15888.

Tandori Dezső: És megint messze szállnak. Húsz halál regénye. Bp., 1997, Liget Műhely. A szerző beragasztott aláírásával. Papírkötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse