Szilágyi István: Kő hull apadó kútba. Bukarest, 1975, Kriterion. A szerző dedikációjával. Kartonált papírkötésben, kicsit szakadozott védőborítóval, jó állapotban.
Kner Imre: A könyv művészete. Egy megírandó de talán soha meg nem íródó könyv. Bp., 1972, Szépirodalmi. Vászonkötésben, papír védőborítóval, vetemedett állapotban.
Gyulai Pál: Katona József és Bánk bánja. Bp., 1907, Franklin-Társulat, 288 p. Második kiadás. Kiadói aranyozott kopottas egészvászon-kötés, ceruzás-tollas aláhúzásokkal, intézményi bélyegzővel.
Hevesi Ferenc: Egy élet útja.Reverend Doubleweight változásai. Aláírt példány! Bp.,1939, Viktória Nyomda. Kiadói félvászon-kötés, kopottas, kissé sérült gerinccel, kissé sérült kötéssel. A szerző által aláírt példány.
Tandori Dezső: És megint messze szállnak. Húsz halál regénye. Bp., 1997, Liget Műhely. A szerző beragasztott aláírásával. Papírkötésben, jó állapotban.