1 200 HUF
3,25 EUR, 3,75 USD
Kosztolányi Dezső két könyve: Ákom-bákom. Kosztolányi Dezső Hátrahagyott Művei VIII. kötet. Bp., é.n., Nyugat Kiadó és Irodalmi Rt. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas gerinccel, ex libris-szel. Jó állapotban. Felebarátaim. Kosztolányi Dezső Hátrahagyott Művei IX. kötet. Bp., é.n., Nyugat Kiadó és Irodalmi Rt. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas gerinccel, ex libris-szel. Jó állapotban.