Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 220
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1395153
10085
275
K.Zs jelzéssel: Falusi utca részlet. Olaj, falemez, festék, kis sérüléssel, 13×18 cm 1369973
10086
275
Lehoczky József (1957-): Csendélet. Olaj, vászon, jelzett, 36×23 cm
1321940
10087
275
1402656
10088
275
Lunczer Anikó (1942- ): Ártér. Színes linómetszet, papír, jelzett, keretben, 34×21 cm
1404745
10089
275
Lunczer Anikó (1942- ): Csokor. Színes linómetszet, papír, jelzett, feltekerve, 34×21 cm 1402974
10090
275
Makray jelzéssel: Vízimalom. Olaj, falemez, keretben, 8×13 cm 1405127
10091
275
Marheiner(?) jelzéssel: Torony, ceruza, papír, paszpartuban, 12,5×17,5 cm 1403518
10092
275
Marosán jelzéssel: Női figura. Szén, papír, 30×43 cm 1404360
10093
275
Márk jelzéssel: Várakozó hölgy. Olaj, vászon, sérült, 81×60 cm 1336660
10094
275
Márton Ferenc (1884-1940): 1933 Jamboree. Bubnay Imre a benczés szakács. Ceruza, papír, jelzett, 18×12 cm /Scout graphic, pencil, paper, signed
1404765
10095
275
Mesterházy Dénes (?-?): Kis kutyák Olaj, karton, piszkos, sérült keretben, 21×32 cm 1408310
10096
275
Molnár C. Pál (1894-1981): Úszómester, ofszet-karton, 29,5×21 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF