Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 220
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1407012
10012
275
Beszedics Gábor (1957- ): Ferenciek tere, giclée, vászon, jelzett, 8×6 cm 1403719
10013
275
Berény jelzéssel: Férfi hegedűvel. Olaj, fa, sérült, keretben, 49×44 cm 1405318
10014
275
Berkes jelzéssel: Utcarészlet. Olaj, falemez, kertben, 47×68 cm
1403260
10015
275
Biai jelzéssel: Bohóc. Kréta, papír, 43×31 cm
1402674
10016
275
Bihari jelzéssel: Búsuló juhász. Tempera, papír, üvegezett keretben, 55×41 cm
1402640
10017
275
Bíró Ferenc (1935-1981): Várakozó lovaskocsi. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 23×34 cm 1364361
10018
275
Biró Ilona (1920-2010): Folyópart. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 19×26 cm
1405313
10019
275
BM jelzéssel: Alakok. Tus, papír, foltos, üvegezett keretben, 34×44 cm 1365615
10020
275
Boromisza jelzéssel: Ló és gazdája. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 32×41 cm
1324009
10021
275
Borsodi jelzéssel: Várkapu. Akvarell, papír, foltos, gyűrődéssel, 28×37 cm
1311770
10022
275
Borsos Miklós (1906-1990): Az öreg hídon. Rézkarc, papír, jelzett, 19×33 cm 1356738
10023
275
Borsos Miklós: Tél. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 19×29 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF