Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 220
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1308701
10036
275
1391458
10037
275
Enyingi Tamás (1964-2011): Balaton part. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 9×12,5 cm
1404738
10038
275
Farkas jelzéssel: Csendélet citrommal. Olaj, karton, üvegezett keretben, 36×49 cm 1406012
10039
275
Farkas Lídia (1910-1985) - Pohárnok Zoltán (1905-1976): A sárkánykígyó nagy száját feltátotta (János vitéz illusztráció), színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 12×14,5 cm 1391466
10040
275
F.Farkas Tamás (1951-): Kristály (1986). Szitanyomat, papír, jelzett, 31×26 cm
1323610
10041
275
Farsang Sándor (1945-2015): Városi lét. Szitanyomat, papír, jelzett, 36×50 cm
1381928
10042
275
Fehér Csaba (1936-2002): Kos. Mélynyomás, papír, jelzett, 9×8 cm
1389356
10043
275
Feldmann Tibor (1945-1995): Öregember 1975. Olaj, farost, jelzett, keretben, apró hibákkal, 67×28 cm
1403766
10044
275
Ferenczy jelzéssel: Golden retriever. Olaj, vászon, keretben, 56×37 cm
1310895
10045
275
1389270
10046
275
FK jelzéssel: Velencei turisták. Olaj, vászon, 44×34 cm
1405338
10047
275
Gábor jelzéssel: Formák. Olaj, farost, 80×60 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF