Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 220

10048.

Rufpreis:
1 600 HUF

10049.

Rufpreis:
1 600 HUF

Gráf János (?-?): Kondás. Olaj, vászon, kopott, 30×40 cm
10050.

Rufpreis:
6 000 HUF

Gráf János (?-?): Mosó lány és asszony. Olaj, vászon, kopott, 30×40 cm
10051.

Rufpreis:
6 000 HUF

Gyarmaty jelzéssel: Eső után. Olaj, karton, üvegezett keretben, 25×33 cm
10052.

Rufpreis:
5 000 HUF

10053.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

HB jelzéssel: Alpesi templom 1896, akvarell, papír, paszpartuban, 13×20 cm
10054.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hegedüs Pál (?-?): Vándor cigány család. Vegyes technika, papír, jelzett , sérült üvegezett keretben, 23×32 cm
10055.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hegyi György (1922-2001): Szentendre. Akvarell, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 14×20 cm
10056.

Rufpreis:
8 000 HUF

Herman Lipót (1884-1972): Vázlatok. Ofszet, papír, jelzett, szakadással, 24x29 cm
10057.

Rufpreis:
1 000 HUF

10058.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hertay Mária (1932-): Ófalu. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 40×29 cm
10059.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF