Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 220
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1312420
10048
275
1312432
10049
275
1404673
10050
275
Gráf János (?-?): Kondás. Olaj, vászon, kopott, 30×40 cm 1404675
10051
275
Gráf János (?-?): Mosó lány és asszony. Olaj, vászon, kopott, 30×40 cm
1393397
10052
275
Gyarmaty jelzéssel: Eső után. Olaj, karton, üvegezett keretben, 25×33 cm
1321983
10053
275
1405112
10054
275
HB jelzéssel: Alpesi templom 1896, akvarell, papír, paszpartuban, 13×20 cm 1406278
10055
275
Hegedüs Pál (?-?): Vándor cigány család. Vegyes technika, papír, jelzett , sérült üvegezett keretben, 23×32 cm
1407885
10056
275
Hegyi György (1922-2001): Szentendre. Akvarell, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 14×20 cm 1408323
10057
275
Herman Lipót (1884-1972): Vázlatok. Ofszet, papír, jelzett, szakadással, 24x29 cm 1408324
10058
275
Herman Lipót (1884-1972): Vázlatok. Ofszet, papír, jelzett, szakadással, 24x29 cm
1402341
10059
275
Hertay Mária (1932-): Ófalu. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 40×29 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF