Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 220
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1213092
10060
275
1402667
10061
275
Hincz jelzéssel: Figurák. Olaj, farost, 60×42 cm 543922
10062
275
Hoch István (építész): Blumendahl, tus, papír, karton, jelzett 16×21 cm. 1404461
10063
275
Irázi Ökrös Géza (?-): Templom utca. Olaj, farost, jelzett, keretben, 50×70 cm
1404407
10064
275
Iván Szilárd (1912-1988): Fürdés után, rézkarc, karton, jelzett, üvegezett keretben 42×53 cm
1352356
10065
275
Iványi-Grünwald Béla (1867-1940): A mester festés közben. Színezett rézkarc, papír, utólag nem a művész által jelezve, üvegezett keretben, 23×30 cm 1403257
10066
275
Jándi jelzéssel: Kék takaró. Pasztell, papír, 35×41 cm
1406540
10067
275
Jobbágy jelzéssel: Erdőhatár. Olaj, farost, keretben, 23×17 cm
1403215
10068
275
JP jelzéssel: Arcok, pillangók. Olaj, karton, sérült, 49×40 cm
1378256
10069
275
1245942
10070
275
Kádár Béla (1877-1956): Szent György, a sárkányölő. Színes linómetszet a Modern Magyar Magyar Képtár c. mappából (Bp., 1911), 22x17cm
1362860
10071
275
70000
Kádár jelzéssel: Nővérek. Szén, papír, jelzett, üvegezett keretben, 23×17 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF