Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 220

10060.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Hincz jelzéssel: Figurák. Olaj, farost, 60×42 cm
10061.

Rufpreis:
6 000 HUF

10062.

Rufpreis:
800 HUF

Irázi Ökrös Géza (?-): Templom utca. Olaj, farost, jelzett, keretben, 50×70 cm
10063.

Rufpreis:
6 000 HUF

Iván Szilárd (1912-1988): Fürdés után, rézkarc, karton, jelzett, üvegezett keretben 42×53 cm
10064.

Rufpreis:
6 000 HUF

Iványi-Grünwald Béla (1867-1940): A mester festés közben. Színezett rézkarc, papír, utólag nem a művész által jelezve, üvegezett keretben, 23×30 cm
10065.

Rufpreis:
3 000 HUF

Jándi jelzéssel: Kék takaró. Pasztell, papír, 35×41 cm
10066.

Rufpreis:
6 000 HUF

Jobbágy jelzéssel: Erdőhatár. Olaj, farost, keretben, 23×17 cm
10067.

Rufpreis:
5 000 HUF

JP jelzéssel: Arcok, pillangók. Olaj, karton, sérült, 49×40 cm
10068.

Rufpreis:
2 000 HUF

10069.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kádár Béla (1877-1956): Szent György, a sárkányölő. Színes linómetszet a Modern Magyar Magyar Képtár c. mappából (Bp., 1911), 22x17cm
10070.

Rufpreis:
12 000 HUF

Kádár jelzéssel: Nővérek. Szén, papír, jelzett, üvegezett keretben, 23×17 cm
10071.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF