Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 220
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1403554
10024
275
Bortnyik jelzéssel: Csendélet. Szén, papír, 50×43 cm 1383175
10025
275
Bulik Csilla (?-): Szeptember végén. Selyemfestés, jelzett, üvegezett keretben, 49×39 cm
1395601
10026
275
Czigény Antal (?-?): Kukoricahántás. Olaj, vászon, sérült, keretben, 29×24 cm
1405336
10027
275
Czóbel jelzéssel: Ülő nő. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 50×42 cm 1406581
10028
275
Derkovits jelzéssel: Női akt. Olaj, falemez, 40×52 cm
1291749
10029
275
48000
1389239
10030
275
Drégely jelzéssel: Modern csendélet. Olaj, papír, kis hibával, keretben, 34×26 cm
1321913
10031
275
Dudás Jenő (1900-1991): Hazafelé tart a nyáj. Színezett litográfia, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×40 cm
1354571
10032
275
Edvi Illés Aladárné (1877-1963): Olvasólecke. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 39×29 cm 1403356
10033
275
30000
Eigel István (1922-2000): Cap-Martin. Olaj, farost, jelzett, 60×80 cm 1388326
10034
275
Ék Sándor: Kislány a babával. Litográfia, papír, jelzett, üvegezett keretben, 37×26 cm
1389483
10035
275
Élesdy István (1912-1987): Fasor. Rézkarc, papír, jelzett, 29×38 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF