Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 220
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1408318
10097
275
Molnár C. Pál (1894-1981): Telefonos kisasszony, ofszet-karton, 29,5×21 cm 1408321
10098
275
Molnár C. Pál (1894-1981): Ébredés, ofszet-karton, 29,5×21 cm 1390520
10099
275
Molnár István (1933 - 2010): Vándorszínészek. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 9×14 cm
1403702
10100
275
Mund jelzéssel: Háztetők. Olaj, vászon, sérült, 45×70 cm 1394011
10101
275
30000
Nagybányai Nagy Zoltán (1904-1981): Házak a folyónál. Olaj, vászon, jelzett, 80×100 cm
1404277
10102
275
Nádler jelzéssel:Erdő részlet. Tempera, papír, üvegezett keretben, 30×40 cm
1341460
10103
275
2200
Nechánszky József (1936-): Pentelei part. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 12×18 cm
1364354
10104
275
Németh jelzéssel: Emlékek. Olaj, farost, 59×41 cm
1306002
10105
275
1310620
10106
275
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Önarckép? Akvarell, papír, jelzett, 13×10 cm 1310217
10107
275
1408070
10108
275
Janeren Ofrus (?-): Formák. Tempera, papír, 28×14 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF