Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 220
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1323862
10072
275
Kismarty Lechner Ödön (1916-2001): Szobabelső, Ceruza, papír, jelzés nélkül, 24×33 cm 1338749
10073
275
Kletz László (1950-): Keresztelés. Szitanyomat, papír, sérült, 40×31 cm 1406113
10074
275
55000
Rudolf Klingsberg (1881-1943): Enteriőr. Olaj, vászon, jelzett, antik keretben, 43×53 cm
1404273
10075
275
Kmetty jelzéssel: Férfi akt háttal. Szén, papír, üvegezett keretben, 60×42 cm
1310184
10076
275
Koffán Károly (1909-1985): Zipernowsky Károly. Rézkarc, papír, jelzett, sérült keretben, 27×20 cm
1403832
10077
275
Kolozsvári Grandpierre Miklós (1950-): A nagy Ő. Színes rézkarc, papír, jelzett, 11×15 cm 1402317
10078
275
Konecsni György (1908-1970): Reggel. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×39 cm 1392733
10079
275
Kozma jelzéssel: Erdélyi festett üveg ikon, antik keretben 38×28 cm 1406576
10080
275
Kónya Zoltán (1891-?): Bonbons, reklámterv. Vegyes technika, papír, jelzett, 19x14 cm. 1406628
10081
275
Kónya Zoltán (1891-?): Az MRT építése. Ceruza, papír, jelzett, hajtott, 42x17 cm. 1408331
10082
275
4200
Körösfői Kriesch Aladár (1863-1920): Phyrne. fametszet, papír, jelzés nélkül, 29x18 cm 1406427
10083
275
Kun jelzéssel: Körtés csendélet. Tempera, papír, 23×32 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF