Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 220
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1406520
10169
275
Zorkóczy jelzéssel: Ház udvar. Olaj, vászon, keretben, 52×41 cm 1386999
10170
275
4600
Zsignár István: Borsodi táj. Tűzzománc, fa alapon, hátoldalon jelzett, 7x15 cm 1402846
10171
275
Olvashatatlan jelzéssel: Bibliai jelenet. Olaj, falemez, keretben, 24×35 cm 1402784
10172
275
Olvashatatlan jelzéssel: Mitológiai jelenet. Vegyes technika, papír, sérült, üvegezett keretben, 36×56 cm 1403044
10173
275
Olvashatatlan jelzéssel: Csók. Olaj, falemez, keretben, 12×12 cm 1403228
10174
275
Olvashatatlan jelzéssel: Napfény. Linó, papír, foltos, üvegezett keretben, 7×18 cm
1402966
10175
275
Olvashatatlan jelzéssel: Csónakos. Olaj, falemez, keretben, 13×17 cm 1402891
10176
275
Olvashatatlan jelzéssel: Tájkép. Olaj, vászon-karton, keretben, 13×17 cm 1384773
10177
275
Olvashatatlan jelzéssel: Erdei táj 1957. Ceruza, papír, üvegezett keretben, 17×23 cm
1393148
10178
275
55000
Olvashatatlan jelzéssel: Hamis zsugázók. Olaj, vászon, sérült keretben, 100×75 cm 1363366
10179
275
1403850
10180
275
Olvashatatlan jelzéssel: Malom a vízparton, vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 12x15cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF