Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 220
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1406587
10157
275
Vereb Mihály (?-?): Dombos táj. Olaj, karton, keretben, 24×31 cm
1325033
10158
275
Vincze Lajos (1914-2002): Törőcsik Mari 74. Toll, papír, jelzés nélkül, 15×11 cm
1306110
10159
275
1403844
10160
275
E. Wasser jelzéssel:Vízparti fák, papír kollázs, üvegezett keretben, 12x10cm
1390805
10161
275
3200
Wild Károly (?-?): Éljen május elseje, plakátterv. Vegyes technika, papír, pecséttel jelzett, 42x42cm 1402704
10162
275
Vilhelm (Wilhelm) Károly (1943-2011): Tél táj. Színes litográfia (EA 9/10), papír, jelzett, 24×33 cm
1352466
10163
275
Eva Avi-Yonah (1921-2011): Phortre of my mother. Olaj, vászon, jelzett, 50×40 cm
1352471
10164
275
30000
Eva Avi-Yonah (1921-2011): Fallen tower. Olaj, vászon, jelzett, 70×60 cm
1403752
10165
275
Zajácz Tamás (1952-): Ház a távolban. Valódi bőr falikép, jelzett, 50×70 cm
1384721
10166
275
Zádor István (1882-1963): Szamos menti fák. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett kereteben, apró folttal,19×26 cm
1390814
10167
275
3400
Zádor István (1882-1963): Csend a Tiszán. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett kereteben, 29×39 cm 1402365
10168
275
3400
Zádor István (1882-1963): Jeruzsálem, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa kereteben,19x23cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF