Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 220

Vereb Mihály (?-?): Dombos táj. Olaj, karton, keretben, 24×31 cm
10157.

Rufpreis:
4 000 HUF

Vincze Lajos (1914-2002): Törőcsik Mari 74. Toll, papír, jelzés nélkül, 15×11 cm
10158.

Rufpreis:
1 000 HUF

10159.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

E. Wasser jelzéssel:Vízparti fák,  papír kollázs, üvegezett keretben, 12x10cm
10160.

Rufpreis:
2 000 HUF

Wild Károly (?-?): Éljen május elseje, plakátterv. Vegyes technika, papír, pecséttel jelzett, 42x42cm
10161.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Vilhelm (Wilhelm) Károly (1943-2011): Tél táj. Színes litográfia (EA 9/10), papír, jelzett, 24×33 cm
10162.

Rufpreis:
5 000 HUF

Eva Avi-Yonah (1921-2011): Phortre of my mother. Olaj, vászon,  jelzett, 50×40 cm
10163.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Eva Avi-Yonah (1921-2011): Fallen tower. Olaj, vászon,  jelzett, 70×60 cm
10164.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Zajácz Tamás (1952-): Ház a távolban. Valódi bőr falikép, jelzett, 50×70 cm
10165.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Zádor István (1882-1963): Szamos menti fák. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett kereteben, apró folttal,19×26 cm
10166.

Rufpreis:
4 000 HUF

Zádor István (1882-1963): Csend a Tiszán. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett kereteben, 29×39 cm
10167.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Zádor István (1882-1963): Jeruzsálem,  rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa kereteben,19x23cm
10168.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF