Farkas Lídia (1910-1985) - Pohárnok Zoltán (1905-1976): A sárkánykígyó nagy száját feltátotta (János vitéz illusztráció), színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 12×14,5 cm