Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 292

Wagner [Ferenc] Francesco: Universae phraseologiae latinae corpus congestum a P. Francisco Wagner. Buda, 1822. Typ. Reg. Univers. Hung. 5 sztl. lev. 1524 l. 83 l. (Index). Kopottas korabeli félbőr-kötésben. Az elülső kötéstáblán bejegyzésekkel, a címlapon intézményi bélyegzővel. / In half-leather binding.
14098.

Rufpreis:
12 000 HUF

A Pallas Nagy Lexikona Az összes ismeretek enciklopédiája. 1-16+17. kötet. Budapest, 1893-1904. Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Szövegközti képekkel, térképekkel, chromo­li­tográfiákkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egységes, aranyozott gerincű, kiadói félbőr kötésben. A 18. kötet hiányzik. A 4. kötetből a 22-27. p. között a lapok kijárnak. Néhány kötet gerince kopott, két kötet gerince némileg sérült, de ezeket leszámítva alapvetően jó állapotban vannak.
14099.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

14100.

Rufpreis:
1 000 HUF

14101.

Rufpreis:
1 200 HUF

Czakó Elemér: Széchenyi. A legnagyobb és leghívebb magyar. Budapesst, 1941, Budapest Székesfőváros, 253 p. Kiadói papírkötés. A borítója viseltes.
14102.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kós Károly: Varjú-nemzetség. Budapest, 1937, Révai, 304 p. Kiadói halina kötésben. A borítója picit foltos, az utolsó lap kettészakadt.
14103.

Rufpreis:
800 HUF

Méhes Károly: Lassan minden titok. Pécs, é.n., Alexandra Kiadó, 263 p. Kiadói fűzött papírkötés. A címoldalon szerző dedikációval!
14104.

Rufpreis:
3 000 HUF

Műkedvelők színműtára. Budapest, 1932, Népművelési Titkárok Nemzeti Szövetsége, 77 p. Kiadói papírkötés. Intézményi bélyegzőkkel. A gerince némileg sérült. A borítója némileg maszatos.
14105.

Rufpreis:
1 600 HUF

Henrik Ibsen: Henrik Ibsen levelei. Documenta Humana. Fordította: G. Beke Margit. Budapest, é.n., Fővárosi Könyvkiadó Rt., 239 p. 100 példányban kiadott, 22. számozott példány. Átkötött félműbőr kötés. Volt könyvtári, intézményi bélyegzővel. A borító alsó szélei némileg kopottak.
14106.

Rufpreis:
1 400 HUF

14107.

Rufpreis:
2 000 HUF

14108.

Rufpreis:
2 000 HUF

14109.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF