Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 292

Rózsa Dezső: A látásbeli (vizuális) emlékezőtehetség a nyelvoktatásban. Bp., KMENY: 20p.
14002.

Rufpreis:
1 000 HUF

14003.

Rufpreis:
2 000 HUF

14004.

Rufpreis:
2 000 HUF

14005.

Rufpreis:
4 000 HUF

14006.

Rufpreis:
800 HUF

14007.

Rufpreis:
800 HUF

14008.

Rufpreis:
1 000 HUF

14009.

Rufpreis:
800 HUF

14010.

Rufpreis:
1 200 HUF

14011.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vihar Béla: A szerelem születése. Budapest, 1958, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon, 151 p.  A szerző által dedikált!
14012.

Rufpreis:
1 200 HUF

Verne Gyula: Servadac Hector kalandos utazása a Naprendszeren át. Átdolgozta Szász Károly. Második, egyedül jogosított képes kiadás. Budapest, 1896, Franklin-Társulat. Számos egészoldalas képpel illusztrált. Kiadói, festett, aranyozott, szürke egészvászon sorozatkötésben, 330 p. A borítója kopott, foltos. A gerince deformált. A kötése meglazult. A hátsó előzéklap hiányzik! A hátsó védőlap javított, cellux-szal ragasztott!
14013.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF