https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 292
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1362885
14014
274
0
1800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Surányi Miklós: Trianoni páva - A gyujtogató. Surányi Miklós Műveinek Emlékkiadása I. Budapest, 1936, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet R.-T. Számozott, 381. példány! Kiadói aranyozott gerincű félbőr kötés, 162+87 p. A gerince sérült, viseltes!
Das Lot is nicht erreichbar
1362896
14015
274
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Csoóri Sándor: A tizedik este. Budapest, 1980, Magvetői Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, kiadói borítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
1320697
14016
274
0
2400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Bodnár László: Az okkultizmus bölcselete. Az okkultizmus bölcselete. Bp. 1929. Neuwald. 240 p. Kiadói papírborítékban. Felvágatlan. 1224450
14017
274
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Vándor Kálmán: Mea maxima culpa. Bp., é.n., Pantheon. 269 p. Első kiadás! A szerző által dedikált példány! Kiadói, aranyozott félvászonkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1272023
14018
274
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
vitéz Somogyváry Gyula: A Rajna ködbe vész. Bp., 1942, Singer és Wolfner. Kiadói félvászonkötésben, kopottas, elszíneződött sérült állapotban. Az előzék-, illetve címlap hiányos.
Das Lot is nicht erreichbar
1335508
14019
274
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nemes György: A királyság nyolcadik jele. Bp., 1980, Magvető. Kiadói egészvászon-kötésben. dr. Lax László főorvosnak szóló dedikációval.
Das Lot is nicht erreichbar
1219478
14020
274
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Juhász Béla, Farkas Pál: Ilona. Történelmi elbeszélés. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói félvászonkötésben. Ajándékozási bejegyzéssel.
Das Lot is nicht erreichbar
1330195
14021
274
0
1800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Edmund F. Moiret: Spaetherbst. Lieder eines alten Mannes. Aus dem Nachlass. Bp., é.n., Singer und Wolfner. Kiadói papírkötésben, ajándékozási bejegyzéssel.
Das Lot is nicht erreichbar
1335077
14022
274
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Byssz Róbert: Felcsaptam filmcsinálónak. Kaland egy film születése körül. Bp., 1942, Biró. 188 p. Szövegközti rajzokkal. Kiadói félvászon-kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1380738
14023
274
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Komáromi János: Régi ház az országutnál. Budapest, 1932, Genius Könyvkiadó Rt., 344 p. Komáromi János Munkái Gyűjteményes kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötés. A szerző dedikációjával! 1335840
14024
274
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nagyiványi Zoltán: Párbaj keleten. Bp., 1940, Révai. Kiadói foltos, kissé sérült papírkötésben, borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
1335868
14025
274
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Benamy Sándor: Válságok évei. Bp., é.n., Epocha. Kiadó papírkötésben. A borítólap Ruzicskay György munkája. Felvágatlan.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse