Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 292
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1397568
13966
274
Balogh István: Gyóni Géza utólsó órái. Budapest, é.n., Gyóni Géza Irodalmi Társaság kiadása. Egészvászon kötésben
1397570
13967
274
Czuczor költeményei a költő arcképével. I. kötet. Pest, 1858, Heckenast Gusztáv. Félvászon kötésben 1396075
13968
274
Balanyi György és Schütz Antal (szerk.): Emlékkönyv Szent Imre herceg 900 éves jubileumára. Budapest, 1930, Szent Imre herceg 900 éves jubileumi ünnepségeit rendező főbizottság központi irodája. Illusztrált kiadói papír kötésben
1397341
13969
274
Kós Károly: Erdély. Erdélyi Szépmives Céh, Kolozsvár. Reprint kiadás 1988. Kiadói egészvászon kötésben
1397440
13970
274
Kertész Imre: Sorstalanság. Budapest, 1975, Magvető. Kiadói karton kötésben fedőborítóval. Szép állapotban 1397436
13971
274
Haraszti Gyula: Csokonai Vitéz Mihály. Budapest, 1880, Aigner Lajos. Kiadói egészvászon kötésben 1397353
13972
274
Skultéty Csaba: A Szabad Európa Rádiótól az Ung partjáig. Budapest, 2000, Markó és Kiss Nyomda Kft. Kiadói karton kötésben
1396193
13973
274
Habsburg Ottó: Így láttam... 1990-1991-1992 Budapest, 1992, Vörösváry. Kiadói karton kötésben 1396054
13974
274
Tóth Kálmán: Vitorlázás. Bp., 1966, Műszaki Könyvkiadó. Papírkötésben, jó állapotban. 1398477
13975
274
Apró mesék és versek. A kicsinyek számára Bechstein, Grimm és Andersen nyomán összegyűjtötte Margit néni. Bp., 1916, Eisler G. Kiadói kartonált kötés, ex librisszel, kopottas állapotban. 1319647
13976
274
Fejes Sándor: A pápai öntészet története. 1940-1985. Pápa, 1995, Jókai Mór Városi Könyvtár. 103 p. Kiadói papírkötésben, a kötet alsó részén ázásnyommal. Dedikált példány!
1369804
13977
274
Új idők lexikona 1-6. köt. Bp., 1936, Singer és Wolfner. 3 kötetbe kötve. Aranyozott vászonkötésben, jó állapotban. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF