Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 292

Balogh István: Gyóni Géza utólsó órái. Budapest, é.n., Gyóni Géza Irodalmi Társaság kiadása. Egészvászon kötésben
13966.

Rufpreis:
1 000 HUF

Czuczor költeményei a költő arcképével. I. kötet. Pest, 1858, Heckenast Gusztáv. Félvászon kötésben
13967.

Rufpreis:
1 600 HUF

Balanyi György és Schütz Antal (szerk.): Emlékkönyv Szent Imre herceg 900 éves jubileumára. Budapest, 1930, Szent Imre herceg 900 éves jubileumi ünnepségeit rendező főbizottság központi irodája. Illusztrált kiadói papír kötésben
13968.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kós Károly: Erdély. Erdélyi Szépmives Céh, Kolozsvár. Reprint kiadás 1988. Kiadói egészvászon kötésben
13969.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kertész Imre: Sorstalanság. Budapest, 1975, Magvető. Kiadói karton kötésben fedőborítóval. Szép állapotban
13970.

Rufpreis:
1 000 HUF

Haraszti Gyula: Csokonai Vitéz Mihály. Budapest, 1880, Aigner Lajos. Kiadói egészvászon kötésben
13971.

Rufpreis:
1 800 HUF

Skultéty Csaba: A Szabad Európa Rádiótól az Ung partjáig. Budapest, 2000, Markó és Kiss Nyomda Kft. Kiadói karton kötésben
13972.

Rufpreis:
1 000 HUF

Habsburg Ottó: Így láttam... 1990-1991-1992 Budapest, 1992, Vörösváry. Kiadói karton kötésben
13973.

Rufpreis:
1 000 HUF

Tóth Kálmán: Vitorlázás. Bp., 1966, Műszaki Könyvkiadó. Papírkötésben, jó állapotban.
13974.

Rufpreis:
1 200 HUF

Apró mesék és versek. A kicsinyek számára Bechstein, Grimm és Andersen nyomán összegyűjtötte Margit néni. Bp., 1916, Eisler G. Kiadói kartonált kötés, ex librisszel, kopottas állapotban.
13975.

Rufpreis:
1 600 HUF

Fejes Sándor: A pápai öntészet története. 1940-1985. Pápa, 1995, Jókai Mór Városi Könyvtár. 103 p. Kiadói papírkötésben, a kötet alsó részén ázásnyommal. Dedikált példány!
13976.

Rufpreis:
1 000 HUF

Új idők lexikona 1-6. köt. Bp., 1936, Singer és Wolfner. 3 kötetbe kötve. Aranyozott vászonkötésben, jó állapotban.
13977.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF