https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 292
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1286323
13942
274
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Eötvös József összes regényei. A karthausi I-II. A falu jegyzője I-II. Magyarország 1514-ben I-II. A nővérek I-II.Voinovich Géza előszavával. Budapest, 1937, Révai. 328+535+536+326 p. Egybekötve, Kissé kopottas, foltos, aranyozott kiadói egészvászon-kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1287204
13943
274
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Koós Hutás Gergely: Örökség I-II. Bp., 1943, Koós H. G. Kiadói kopottas papírkötésben. Dedikált példány!
Das Lot is nicht erreichbar
1286354
13944
274
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Szabó Lőrinc: Örök barátaink. Kisebb lírai versfordítások második gyüjteménye. Bp.. 1948. Egyetemi Ny. 287 p. Kopottas kiadói félvászonkötésben, könyvtári pecséttel. 1084798
13945
274
0
5000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Molnár Antal: Magyar-e a cigányzene? Bp., 1937, szerzői kiadás. 19p. Nyomtatta Kner Izidor könyvnyomdája Gyomán. Kissé szakadt papírkötésben
Das Lot is nicht erreichbar
1219780
13946
274
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Makkai János: Szép közélet. Bp., én. Singer és Wolfner. 192 p. Kiadói félvászonkötésben. 1222327
13947
274
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Anatole France: A vörös liliom. Bp., 1968, Magyar Helikon. Kiadói kopottas nyl-kötéssel. Számozott (154.) példány!
Das Lot is nicht erreichbar
1222585
13948
274
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
George Bernard Shaw: Szent Johanna. Bp., 1968, Magyar Helikon. Kiadói, kopottas nyl-kötésben, védődobozában. Számozott (226.) példány!
Das Lot is nicht erreichbar
1217584
13949
274
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Komáromi János: Harangoz a mult - Különös utazás. (Komáromi János munkái XVI.) Bp., é.n., Genius. 236 l. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben. A szerző dedikációjával: Dr. Vértessy István községi orvos úrnak, hazafias üdvözlettel: Komáromi János
Das Lot is nicht erreichbar
1237336
13950
274
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Pierre Ronsard verseiből. Fordította Pál Endre. Bp., 1941, Officina. Kiadói papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1219586
13951
274
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Brückner János: Hangosfilmvetítés. Bp., 1953, Népszava. 216 p. Kiadói félvászonkötésben. Érvénytelen tulajdonosi pecséttel. A sarkai kopottak. 1219596
13952
274
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Raffay Anna: Keskenyfilmező. Bp., 1968, Műszaki. 147 p. Kiadói kartonált papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1219527
13953
274
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Pudovkin: A film technikája. Bp., 1944, Bolyai Akadémia. 144 p. Kiadói papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse