https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 292

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Eötvös József összes regényei. A karthausi I-II.  A falu jegyzője I-II. Magyarország 1514-ben I-II.  A nővérek I-II.Voinovich Géza előszavával. Budapest, 1937, Révai. 328+535+536+326 p. Egybekötve, Kissé kopottas, foltos, aranyozott kiadói egészvászon-kötésben.
1
13942.

Eötvös József összes regényei. A karthausi I-II. A falu jegyzője I-II. Magyarország 1514-ben I-II. A nővérek I-II.Voinovich Géza előszavával. Budapest, 1937, Révai. 328+535+536+326 p. Egybekötve, Kissé kopottas, foltos, aranyozott kiadói egészvászon-kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Koós Hutás Gergely: Örökség I-II. Bp., 1943, Koós H. G. Kiadói kopottas papírkötésben. Dedikált  példány!
1
13943.

Koós Hutás Gergely: Örökség I-II. Bp., 1943, Koós H. G. Kiadói kopottas papírkötésben. Dedikált példány!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szabó Lőrinc: Örök barátaink. Kisebb lírai versfordítások második gyüjteménye. Bp.. 1948. Egyetemi Ny. 287 p. Kopottas kiadói félvászonkötésben, könyvtári pecséttel.
1
13944.

Szabó Lőrinc: Örök barátaink. Kisebb lírai versfordítások második gyüjteménye. Bp.. 1948. Egyetemi Ny. 287 p. Kopottas kiadói félvászonkötésben, könyvtári pecséttel.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Molnár Antal: Magyar-e a cigányzene? Bp., 1937, szerzői kiadás. 19p. Nyomtatta Kner Izidor könyvnyomdája Gyomán. Kissé szakadt papírkötésben
1
13945.

Molnár Antal: Magyar-e a cigányzene? Bp., 1937, szerzői kiadás. 19p. Nyomtatta Kner Izidor könyvnyomdája Gyomán. Kissé szakadt papírkötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Makkai János: Szép közélet. Bp., én. Singer és Wolfner. 192 p. Kiadói félvászonkötésben.
1
13946.

Makkai János: Szép közélet. Bp., én. Singer és Wolfner. 192 p. Kiadói félvászonkötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Anatole France: A vörös liliom. Bp., 1968, Magyar Helikon. Kiadói kopottas nyl-kötéssel. Számozott (154.) példány!
1
13947.

Anatole France: A vörös liliom. Bp., 1968, Magyar Helikon. Kiadói kopottas nyl-kötéssel. Számozott (154.) példány!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
George Bernard Shaw: Szent Johanna. Bp., 1968, Magyar Helikon. Kiadói, kopottas nyl-kötésben, védődobozában. Számozott (226.) példány!
1
13948.

George Bernard Shaw: Szent Johanna. Bp., 1968, Magyar Helikon. Kiadói, kopottas nyl-kötésben, védődobozában. Számozott (226.) példány!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Komáromi János: Harangoz a mult - Különös utazás. (Komáromi János munkái XVI.) Bp., é.n., Genius. 236 l. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben. A szerző dedikációjával:  Dr. Vértessy István községi orvos úrnak, hazafias üdvözlettel: Komáromi János
1
13949.

Komáromi János: Harangoz a mult - Különös utazás. (Komáromi János munkái XVI.) Bp., é.n., Genius. 236 l. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben. A szerző dedikációjával: Dr. Vértessy István községi orvos úrnak, hazafias üdvözlettel: Komáromi János

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Pierre Ronsard verseiből. Fordította Pál Endre. Bp., 1941, Officina. Kiadói papírkötésben.
1
13950.

Pierre Ronsard verseiből. Fordította Pál Endre. Bp., 1941, Officina. Kiadói papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Brückner János: Hangosfilmvetítés. Bp., 1953, Népszava. 216 p. Kiadói félvászonkötésben. Érvénytelen tulajdonosi pecséttel. A sarkai kopottak.
1
13951.

Brückner János: Hangosfilmvetítés. Bp., 1953, Népszava. 216 p. Kiadói félvászonkötésben. Érvénytelen tulajdonosi pecséttel. A sarkai kopottak.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Raffay Anna: Keskenyfilmező. Bp., 1968, Műszaki. 147 p. Kiadói kartonált papírkötésben.
1
13952.

Raffay Anna: Keskenyfilmező. Bp., 1968, Műszaki. 147 p. Kiadói kartonált papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Pudovkin: A film technikája. Bp., 1944, Bolyai Akadémia. 144 p. Kiadói papírkötésben.
1
13953.

Pudovkin: A film technikája. Bp., 1944, Bolyai Akadémia. 144 p. Kiadói papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse