https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 292
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
997781
13954
274
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Róbert László: Tisztelendők. Budapest, 1989, Kossuth. Illusztrált kiadói papír kötésben. Szerző által dedikált példány.
Das Lot is nicht erreichbar
1217605
13955
274
0
7000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Orbók Attila: Páris élete. Bp., 1927. Stádium. 245 p. A borítót Byssz Róbert festette, a fejléceket Pérely Imre rajzolta. A többi illusztráció Dobay Székely Andor, Rónay Kázmér, Vaszary Gábor és Vértes Marcell munkája. A szerző dedikációjával Endrődi Béla írónak: Endrődi Bélának nagy szeretettel és igaz barátsággal: Orbók Attila. Kiadói papírkötésben, a gerinc pótolt, javított.
Das Lot is nicht erreichbar
1183388
13956
274
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Hevesy Iván: A filmjáték esztétikája és dramaturgiája. Élet és Tudomány. Bp., é.n., Athenaeum. Reprint kiadás! Kiadói papír kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1050719
13957
274
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Jack London Összes munkái. XVI. A vén halász meséi. Fordította: Vécsey Leó. Budapest, é.n., Athenaeum. Kissé kopottas kiadói egészvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
903983
13958
274
0
14000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Hans Holbein's Todtentanz in 53 getreu nach den Holzschnitten lithographirten Blaettern. Hrsg. von J. Schlotthauer. Mit erklärendem Texte. München. 1832. Schlotthauer, 53 Litho képpel / With 53 Litho illustrations(1 kép és a borító hiányzik / 1 picture and the cover missing)
Das Lot is nicht erreichbar
1036107
13959
274
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Bengt Berg: Vándormadarakkal Afrikába. Fordították dr. Lambrecht Kálmán és dr. Uray Mária.32 képpel. Budapest, é.n., Franklin. Kiadói vászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1321317
13960
274
0
1800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy Sándor: Könny és mosoly. A címlap a szerző linómetszetével díszítve, Hajduhadház, 1926. Törekvés nyomda. Kiadói papírkötésben 82p. Kissé megviselt állapotban
Das Lot is nicht erreichbar
1321311
13961
274
0
2600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Totis Béla, dr.: Törvény, erkölcs, anyaság (Bp., 1933.) ,,Álláspont" 111p. A baloldali orvos, többször keveredett elméleti vitába József Attilával. Színes, kiadói papírborítóban 1317813
13962
274
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Karinthy Frigyes: Martinovics. Bp., 1947, Új Idők (Singer és Wolfner). 30 p. Ascher Oszkár utószavával, Hincz Gyula szövegközti rajzaival. Kiadói rajzos papírborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
1320191
13963
274
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Heine: Firenzei éjszakák. Ford. Biró Sándor. Biczó András rajzaival. Bp., 1923, Dante. Hungária ny. 91 p. A címlappal együtt négy, színezett kőnyomattal. Kissé kopottas kiadói félvászonkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1397457
13964
274
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Alan Baker: A gladiátor. Róma harcra ítélt rabszolgáinak titokzatos története. Budapest, 2001, JLX. Kiadói kemény kötésben fedőborítóval
Das Lot is nicht erreichbar
1397624
13965
274
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Vass Samu gróf utazása Nyugat-Indiában. Ifjúsági Könyvtár. Budapest, é.n., Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Illusztrált kiadói kemény kötésben
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse