Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 292

Remekírók Képes Könyvtára sorozat 5 kötete: Kossuth Lajos válogatott munkái, Reviczky Gyula összes költeményei, Tóth Ede munkái, Zrinyi Miklós munkái, Széchényi István válogatott munkái II.  Budapest, é.n., Lampel Róbert Könyvkereskedése (Wodianer F. és fiai) Rt. Kiadói gazdagon aranyozott, festett, dombornyomott kötéssel, egy picit kopottas gerinc szélekkel, de egyébként szép állapotban.
13978.

Rufpreis:
5 000 HUF
9

László Zsigmond: Liszt Ferenc és az orosz zene. Bp., 1955, Magyar-Szovje Társaság. Készült 2000 példányban. Félvászon kötésben, jó állapotban.
13979.

Rufpreis:
1 000 HUF

W.B.Hollington: Ketten egyedül. Bp., Singer és Wolfner; Kosáryné Réz Ilona: Ha a szív megszólal... Bp., Klein Gábor; Jámbor József: Kandalló mellül. Pécs, 1902, Taizs József; Székely Tibor: Örök szövetség. Bp., Singer és Wolfner. Kötetenként változó kötésben és állapotban.
13980.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

5 db könyv-Antal Iván: Visszavárók. Bp., 1923, sajtótanfolyam Kísérleti Nyomdája; Molnár Ferenc: A vörös malom. Bp., Franklin; Molnár Ferenc: Disznótor a Lipótvárosban; Ifj. Hegedüs Sándor: Az óriások világa. Bp., Lampel Róbert; Tóth Ede: A falu rossza. Kötetenként változó kötésben és állapotban.
13981.

Rufpreis:
2 800 HUF

Le Doyen de Killerine, histoire morale composée sur les mémoires d'une illustre famille d'Irlande... Amsterdam, 1741, Pierre Humbert. Papírkötés, kopottas állapotban.
13982.

Rufpreis:
1 800 HUF

Sebestyén-Erdélyi: Kereskedelmi ismertető. Bp., 1921, Hornyánszky Viktor. Nyolcadik javított kiadás. Kiadói papírkötés, vágatlan példány, megviselt állapotban.
13983.

Rufpreis:
1 200 HUF

13984.

Rufpreis:
5 000 HUF

Márton Jó'sef: Német-Magyar-Deák Lexicon. Második Része a' Trilingue Lexiconnak. Második darab K-Z. Bécs, 1823, Bauer B. Filep, 1015 p. Korabeli egészvászon kötés, festett lapélekkel. Német, magyar, latin nyelven. Csak második, töredék, kötet! A gerinc sérült és a borító kopott. De ezt leszámítva jó állapotban.
13985.

Rufpreis:
6 000 HUF

Endrődi Sándor (szerk.): A magyar költészet kincsesháza. Budapest, 1895, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt., 6+CXXVI ( helyesen:63)+1508 (helyesen: 754)+2 p. Kiadói egészvászon kötés. A borítója kopott. A gerincén könyvtári jelzés. Tulajdonosi névbejegyzéssel. A lapélek foltosak.
13986.

Rufpreis:
4 000 HUF

Pap Zoltán: Muzsikaszó. Regény dalban. Bp., Petőfi-Társaság. Számos színes, beragasztott képpel, szövegközti illusztrációval, A szecessziós kötéstáblát, előzéklapot és a könyvdíszeket Basch Árpád készítette. Kiadói, színes, festett, dombornyomású vászonkötésben Gottermayer Nándor könyvkötészetéből. Belül ex librisszel, kopottas állapotban.
13987.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

13988.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Kőműves Imre: Vasaltnadrágosok. Bp., 1963, Kossuth. Kiadói egészvászon-kötésben, borítóval. Dedikált példány!
13989.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF