Vállalkozók évkönyve és címtára 1927 I-II. I. kötet: Óriás Zoltán: Költségszámítás a magasépítésben - Gyakorlati kézikönyv. II. kötet: Címtár. Bp, 1927, Vállalkozók Lapja. 983 p. Kiadói festett, illusztrált, aranyozott egészvászon-kötésben, szép állapotban.
Altay Margit: Lili baba és Teddy, Pajtás és a karácsonyi angyalkák. Bp., Palladis. Kiadói kartonált kötés, benne ex librisszel, gerincnél sérült, hiányos, egyébként jó állapotban.
William Shakespeare: Téli rege. Fordította: Kosztolányi Dezső. Bp., én. Genius. 207 p. Kiadói, gerincén enyhén sérült félbőrkötésben. Könyvtári példány volt.