https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 292

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Gustave Flaubert: Aszkéta művészet, aszkéta szerelem. Levelek. Bp., é.n., Fővárosi könyvkiadó. Kiadói sérült papírkötésben. Ívhibás, az utolsó ív a kötet elejére is bekerült.
1
14026.

Gustave Flaubert: Aszkéta művészet, aszkéta szerelem. Levelek. Bp., é.n., Fővárosi könyvkiadó. Kiadói sérült papírkötésben. Ívhibás, az utolsó ív a kötet elejére is bekerült.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vállalkozók évkönyve és címtára 1927 I-II. I. kötet: Óriás Zoltán: Költségszámítás a magasépítésben - Gyakorlati kézikönyv. II. kötet: Címtár.  Bp, 1927, Vállalkozók Lapja. 983 p. Kiadói festett, illusztrált, aranyozott egészvászon-kötésben, szép állapotban.
1
14027.

Vállalkozók évkönyve és címtára 1927 I-II. I. kötet: Óriás Zoltán: Költségszámítás a magasépítésben - Gyakorlati kézikönyv. II. kötet: Címtár. Bp, 1927, Vállalkozók Lapja. 983 p. Kiadói festett, illusztrált, aranyozott egészvászon-kötésben, szép állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Horn József: A közgazdasági és társadalmi ismeretek tanító- és tanítónőképző-intézetek számára. Bp., 1937. Franklin, 152 l. Kiadói papírkötésben. A szerző dedikációjával. "Dr. Huszka János miniszteri o. tanácsos Úrnak őszinte tisztelettel és szeretettel: 1935. IX 30. Dr. Horn József"
1
14028.

Dr. Horn József: A közgazdasági és társadalmi ismeretek tanító- és tanítónőképző-intézetek számára. Bp., 1937. Franklin, 152 l. Kiadói papírkötésben. A szerző dedikációjával. "Dr. Huszka János miniszteri o. tanácsos Úrnak őszinte tisztelettel és szeretettel: 1935. IX 30. Dr. Horn József"

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Géza Groman ottó: Dalol a gép. Versek. Bp. 1941. Pátria. 72 p. Kiadói illusztrált papírborítóban.
1
14029.

Géza Groman ottó: Dalol a gép. Versek. Bp. 1941. Pátria. 72 p. Kiadói illusztrált papírborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Török Sándor: Vidéken volt primadonna. Bp., 1934, Pantheon 159 p. Kiadói foltos papírkötésben. Felvágatlan példány.
1
14030.

Török Sándor: Vidéken volt primadonna. Bp., 1934, Pantheon 159 p. Kiadói foltos papírkötésben. Felvágatlan példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Altay Margit: Lili baba és Teddy, Pajtás és a karácsonyi angyalkák. Bp., Palladis. Kiadói kartonált kötés, benne ex librisszel, gerincnél sérült, hiányos, egyébként jó állapotban.
1
14031.

Altay Margit: Lili baba és Teddy, Pajtás és a karácsonyi angyalkák. Bp., Palladis. Kiadói kartonált kötés, benne ex librisszel, gerincnél sérült, hiányos, egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Rédey Mária: Kassainé ifjasszony. Jászai Mari és Kassai Vidor szerelmi regénye. Kiadatlan levelek és napló alapján. Bp., 1935, Nyugat. 222 p.  23 t. Kiadói félbőr kötésben, jó állapotban
1
14032.

Rédey Mária: Kassainé ifjasszony. Jászai Mari és Kassai Vidor szerelmi regénye. Kiadatlan levelek és napló alapján. Bp., 1935, Nyugat. 222 p. 23 t. Kiadói félbőr kötésben, jó állapotban

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Benedek Elek: Az aranyfeszület. Három székely diák története. Bp., 1911, Lampel. Korabeli, kissé sérült egészvászon-kötésben. Első kiadás!
1
14033.

Benedek Elek: Az aranyfeszület. Három székely diák története. Bp., 1911, Lampel. Korabeli, kissé sérült egészvászon-kötésben. Első kiadás!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Honoré de Balzac: Gobseck. Ford. Aranyossy Pál. Békéscsaba,1919, Tevan. 94 p. Kiadói fametszetes papírborítóban. Felvágatlan.
1
14034.

Honoré de Balzac: Gobseck. Ford. Aranyossy Pál. Békéscsaba,1919, Tevan. 94 p. Kiadói fametszetes papírborítóban. Felvágatlan.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
William Shakespeare: Téli rege. Fordította: Kosztolányi Dezső. Bp., én. Genius. 207 p. Kiadói, gerincén enyhén sérült félbőrkötésben. Könyvtári példány volt.
1
14035.

William Shakespeare: Téli rege. Fordította: Kosztolányi Dezső. Bp., én. Genius. 207 p. Kiadói, gerincén enyhén sérült félbőrkötésben. Könyvtári példány volt.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Thomas Mann: Rendetlenség és kora bánat. (Fordította: Dormándi László) Bp., 1931, Pantheon. 125 p. Kiadói félvászonkötésben.
1
14036.

Thomas Mann: Rendetlenség és kora bánat. (Fordította: Dormándi László) Bp., 1931, Pantheon. 125 p. Kiadói félvászonkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Rostand Edmond: A samárjai asszony. Evangéliumi játék három képben. Budapest, 1907, Franklin-Társulat. Foltos , illusztrált kiadói papír kötésben.
1
14037.

Rostand Edmond: A samárjai asszony. Evangéliumi játék három képben. Budapest, 1907, Franklin-Társulat. Foltos , illusztrált kiadói papír kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse