Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 292

13894.

Rufpreis:
10 000 HUF

13895.

Rufpreis:
5 000 HUF

Dante Alighieri: La Divina Commedia. Illustrata da Gustavo Doré. Milano, 1889, Edoardo Sonzogno. Javított egészvászon kötés, megviselt állapotban.
13896.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

13897.

Rufpreis:
1 800 HUF

Dr. Szemere Samu (1881-1978): Filozófiai tanulmányok. Budapest, 1941, Arany János Irodalmi és Nyomdai Műintézet Rt. Kiadói egészvászon kötés, felül aranyozott lapélekkel. A címlapon a szerző dedikációjával 1949-ből.
13898.

Rufpreis:
3 000 HUF

Dayka Gábor: Dayka Gábor költeményei. Nemzeti Könyvtár 11. Budapest,1880, Aigner Lajos, XLIII+193 p. Kiadói festett egészvászon kötés.
13899.

Rufpreis:
800 HUF

13900.

Rufpreis:
4 000 HUF

Borsi-Kálmán Béla: Az Aranycsapat és a Kapitány. Budapest, 2008, Kortárs Kiadó, 284 p. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban. A szerző és Gyetvai László (1918-2013), Varga Zoltán (1945-2010) dedikációjával.
13901.

Rufpreis:
3 000 HUF

Dr. Hermann Menge: Griechisch-Deutsches Schulwörterbuch. Mit besonderer berücksichtigung der etymologie. Berlin-Schöneberg, é.n. (1903), Langenscheidtsche Verlagsbuchhandlung, XI+635 p. Német nyelvű. Kiadói félbőr kötés. Megviselt állapotban. A kötése sérült, a borítója, gerince kopott.
13902.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vegyes Rejtő Jenő könyvek, 9db, (benne Az utolsó szó jogán, Piszkos Fred közbelép, A láthatatlan légió, ect.)
13903.

Rufpreis:
2 000 HUF

Rácz István: Csöndes vizeken. Budapest, én., Polar Könyvek. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban.
13904.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szepes Béla: Így győztök ti. Sport Lap- és Könyvkiadó 1957. Félvászon kötésben, gazdagon illusztrált, jó állapotban.
13905.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF