Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 292

B. Eötvös József: A' falu jegyzője I. kötet. 1-3. füzet. , II. kötet 1., Tűzött papírkötés, 312+80 p. Pest, 1845, Hartleben Konr. Adolf. Első kiadás!  A könyv megviselt állapotban.  Az első kötet első két oldala hiányzik. A könyv a 3. oldalon kezdődik.
14062.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Kőműves Imre. Szökevények. Bp., 1964, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötésben. dr. Lax László főorvosnak szóló dedikációval.
14063.

Rufpreis:
1 000 HUF

Nemes György: Kánaán. Bp., 1963, Magvető. Kiadói egészvászon-kötésben. dr. Lax László főorvosnak szóló dedikációval. Sérült papírborítóban.
14064.

Rufpreis:
1 000 HUF

Nagyiványi Zoltán: Párbaj keleten. Budapest , 1940, Révai. Javított papírkötés, 198 p. A szerző által dedikált! A borítója, gerince javított!
14065.

Rufpreis:
2 000 HUF

Harminc 1877-1907. A "Budapest" jubileumi albuma. Budapest, É.N. [1907], Wodianer F. és Fiai Műintézete. Írták a "Budapest" volt és jelenlegi munkatársai. Kiadói festett, aranyozott, szecessziós egészvászon borítóban, VI.+2+341+29+14 p. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. A kiadói borítója kopott. A gerince szakadt, sérült.
14066.

Rufpreis:
4 000 HUF

14067.

Rufpreis:
4 000 HUF

14068.

Rufpreis:
1 200 HUF

14069.

Rufpreis:
1 600 HUF

Magyar Erato. Válogatás a magyar erotikus költészetből. Szerk.: Réz Pál. Bp., 2005, Noran. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
14070.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szerelmeskönyv. Válogatás a magyar irodalom legszebb szerelmesverseiből. Összeáll.: Katkó Lajosné, Nagy Zoltán. Debrecen, 2001, Szalay. Műbőr kötésben, jó állapotban. + Easton, Dossie - Hardy, Janet W.: Szexbolondok illemtana. Bp., 2010, Jaffa. Papírkötésben, jó állapotban.
14071.

Rufpreis:
1 000 HUF

Pelle János: Casanova, avagy a 18. század egy kalandor szemével. Bp., 1987, Kossuth. Papírkötésben, jó állapotban. + Roche, Charlotte: Nedves tájak. Bp., 2009, Kelly. Papírkötésben, jó állapotban.
14072.

Rufpreis:
1 000 HUF

Mezo Ferenc: Olympiai kalauz. Budapest, 1936, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Szerző által dedikált példány. Kissé foltos kiadói egészvászon kötésben
14073.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF