Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 292

14110.

Rufpreis:
5 000 HUF

11 db. vegyes, főleg szépirodalmi témájú könyvekkel, (Hugo Victor: 1793 I-III., Thackeray: Pendennis története I., Satu Mare, Michael Lermontow: Der held unserer zeit, Alexander Dumas: Der Chevalier von Mailon rouge I., Jókai Mór: Észak honából, Rácz Olivér: Kassai dalok, Kelemen Attila: Madaras könyv, Mikszáth Kálmán: A Noszty-fiú esete Tóth Marival, Herczeg Ferenc: A fehér páva), változó állapotban.
14111.

Rufpreis:
1 000 HUF

14112.

Rufpreis:
800 HUF

Lévai Béla - Szabó Miklós: Rádió-Televízió anno... Bp., 1985, RTV-Minerva.  Kiadói modern keménykötésben.
14113.

Rufpreis:
800 HUF

14114.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

14115.

Rufpreis:
5 000 HUF

14116.

Rufpreis:
3 000 HUF

August Jacob Liebeskind: Pálmalevelek. Huszonöt napkeleti történet. Fordította: Márton László. Budapest, 1986, Helikon Kiadó, 152 p. Kiadói bőrkötés, kiadói papírborítóban. Számozott (3000/2044.) példány.
14117.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vörösmarty Mihály összes művei 4. Drámai költemények II. Budapest, é.n., Franklin-Társulat, 503 p. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben. Megviselt állapotban. A borítója néhol kopott. A kötése sérült, laza. Volt könyvtári példány!
14118.

Rufpreis:
3 000 HUF

Napoleon album. I. Napoleon élete és kora, írók tanulmányaiban, festőművészek festményeiben és rajzaiban megvilágítva. Budapest., É.N.,  A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Cs. és Királyi Udv. Könyvnyomda, Hornyánnszky Viktor, Budapest. Kiadói aranyozott, dombornyomott, illusztrált egészvászon kötésben,160 p. A borítója kopott, foltos. A kötése laza, sérült. A címlap hátsó oldalán ajándékozási sorok.
14119.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jósika Miklós: A Nagyszebeni Királybíró (1853). Budapest, 1901, Franklin-Társulat, 383 p. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, márványozott lapélekkel. A kötés Gottermayer N. könyvkötő műhelyében készült. Kopottas, foltos borítóval. A gerince picit deformált.
14120.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gál Sándor: Európa önellátása a nyersanyagtermelés tükrében. Budapest, 1942, Szerzői kiadás, 95 p.+1 térkép melléklettel. Kiadói ragasztott papírkötés. A borítója foltos.
14121.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF