Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 292
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1330903
14134
274
Nemes György: Rossz egyedül. Bp., 1970, Magvető. Kiadói egészvászon-kötésben. dr. Lax László főorvosnak szóló dedikációval
1330894
14135
274
Nemes György: Behajtani tilos. Bp., 1974, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötésben. dr. Lax László főorvosnak szóló dedikációval
1330900
14136
274
1330895
14137
274
Nemes György: Siessünk. Bp., 1972, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötésben. dr. Lax László főorvosnak szóló dedikációval
1319101
14138
274
1317584
14139
274
Gyúrói Nagy Lajos: Egy prédikátor dalaiból. A Petőfi-társaság ajánlásával. Bp., 1924, Globus. 188 p. Kiadói papírkötésben, a borító széle sérült. A szerző dedikációjával!
1317817
14140
274
1319060
14141
274
1258716
14142
274
1258711
14143
274
1275747
14144
274
Soóky István: Csillagtalan vándorúton. Nóták, versek. Bp., 1936, Szénásy. Kiadói kopottas papírkötésben. Ritka, dedikált kötet!
1331022
14145
274
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF