https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 292
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1131081
14146
274
0
1400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Vas István: Teremtett világ. Válogatott versek. Bp., 1956. Magvető. Első kiadás! Félvászon kötésben, szakadt védőborítóval
Das Lot is nicht erreichbar
1076970
14147
274
0
2400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Tevan könyvtár: Tabéry Géza: Veszta flagelláns. Békéscsaba, é.n., Tevan.
Das Lot is nicht erreichbar
1258351
14148
274
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Gyúrói Nagy Lajos: Egy prédikátor dalaiból. A Petőfi-társaság ajánlásával. Bp., 1924, Globus. 188 p. Kiadói, gerincén sérült-hiányos papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1321351
14149
274
0
1400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Tóth Árpád: Fodrászipari technológia. Bp., cca 1940. 126p.
Das Lot is nicht erreichbar
1320942
14150
274
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Némethy Géza : Az ember és az isten. Bp., 1930, Glória. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1219823
14151
274
0
2800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nádai Pál: Asszonyi pompa. Dankó Ödön rajzaival. Bp., 1926. ,,Világirodalom". 154 p. Korabeli kissé viseltes egészvászon-kötésben
Das Lot is nicht erreichbar
1183420
14152
274
0
2400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Bosnyák Sándor (szerk.):A néphagyomány vonzásában. Múzsák Közművelődési Kiadó. Kiadói papír kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1320679
14153
274
0
1800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Pünkösti Andor: Isten elzüllött gyermeke. Bp., 1933, Káldor. 125 p. Kiadói papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1286368
14154
274
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Palásti László: Koldustól királyfiig. Elbeszélése. Bp., 1943. Radó István. 112 p. Kiadói félvászonkötésben, a papírborító címlapja beragasztva.
Das Lot is nicht erreichbar
1097149
14155
274
0
3800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kisértethistóriák. Idegen írók novellái. Fordította Balázs Béla. Gyoma, 1917, Kner. 200 p., 10 t. (Az előszót Balázs Béla írta, a címlapot és az illusztrációkat Divéky József rajzolta.) Goethe, Poe, Mérimée, Gogol és mások írásaival. Kiadói félvászon-kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1354032
14156
274
0
1800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Verlaine: Versek - Poésies. Poezis Kétnyelvű Kiadása. Szily Ernő fordítása. Budapest, É.N., Poézis. 1000 számozott példányból a 36. sz. példány. Fűzött papírkötés, 126 p. A kiadói papírborítója hiányzik. A borítója kissé foltos, kopott. Pár lap sarka gyűrött.
Das Lot is nicht erreichbar
1354492
14157
274
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Shakspere minden munkái. Fordítják többen. Kiadja a Kisfaludy-társaság Tomori Anasztáz költségén. XIX. kötet. Venus és Adonis. Bp, 1878, Kisfaludy Társaság. Sérült, szakadt kiadói papírkötésben, 244 p. Felvágatlan példány! A lapszélek piszkosak.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse